Kolejny zwrot akcji w związku Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. A dopiero dementowali to, że są razem…

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: nowe informacje

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: nowe informacje

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska. Kolejny zwrot akcji w ich relacji. Trudno za tym nadążyć... Co tym razem? Garść sensacyjnych faktów przekazała jedna z gazet.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie serialu TVP2M jak miłośćgdzie od lat grają małżeństwo Chodakowskich: Izabelę i Marcina. Związek stworzyli również w życiu prywatnym. Byli razem przez cztery lata, aż do ub.r. Media zaczęły wtedy snuć domysły o tym, że partnerzy się rozeszli. Smutną informację oficjalnie potwierdziła Adriana.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory Kalska w odpowiedzi na liczne pytania.

W styczniu 2023 roku pojawiły się dowody, sugerujące, że para mogła do siebie wrócić. Wszystko przez zdjęcia z urlopu, które pojawiły się na profilach zarówno Adriany, jak i Mikołaja.

Kalska, choć zwykle nie komentuje tego typu plotek, to tym razem pokusiła się o obszerny komentarz, zadając im kłam.

A teraz coś z cyklu „muszębosięuduszę”. Okazuje się, że kondycja naszego polskiego społeczeństwa wcale nie jest taka zła… Jest coraz mniej hejtu, ludzie są coraz bardziej życzliwi, są coraz bardziej świadomi swojej wartości i zadowoleni, że nie mają potrzeby zajmować się nie swoimi sprawami. Wiedzą, że nie wszystko, co przeczytają jest prawdą. Wielkie brawa. Ale przede wszystkim okazało się, że w Polsce mamy więcej detektywów niż grzybów po deszczu. (…) Wobec tego pytam, dlaczego frapują ich błahostki typu, czy klepki parkietu są ułożone w jodełkę klasyczną czy francuską, czy palmy to te palmy czy tamte, czy to to konkretnie miejsce czy tamto – napisała.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: nowe informacje

16 stycznia kolejną porcję informacji na temat relacji Mikołaja i Adriany przekazał tabloid Super Express. Podobno producenci M jak miłość zauważyli, że widzowie niechętnie patrzą na udawaną miłość tej pary na ekranie. W związku z tym coraz poważniej myślą o tym, żeby zmienić scenariusz i rozdzielić Chodakowskich. Co więcej, dalsza obecność Roznerskiego w M… stoi pod znakiem zapytania.

Do obsady dołączył już nowy aktor, który uwodzi bohaterkę Kalskiej. A Mikołaj? Po latach wrócił na plan „Na dobre i na złe” – i powstały kolejne spekulacje na temat jego przyszłości w „M jak miłość” – czytamy w serwisie se.pl.

Przestajemy nadążać za kolejnymi zwrotami w ich relacji. Dopiero co dementowali, że są razem, a już mamy kolejny wątek tej historii…


Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie z planu M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie z planu M jak miłość

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×