Mikołaj Roznerski zrzucił koszulkę na szczycie gór. Widok jego klaty będzie wam się śnił po nocach

Mikołaj Roznerski na siłowni

Mikołaj Roznerski na siłowni

Mikołaj Roznerski znów rozgrzał serca fanek. Aktor opublikował na swoim profilu zdjęcie bez koszulki. Jak można się domyślić, pod postem pojawiła się lawina komentarzy od rozanielonych wielbicielek.

Mikołaj Roznerski jest popularnym aktorem. Odkąd pojawił się w M jak miłość, z miejsca skradł serca widzów. Serialowy Marcin jest bardzo aktywny na swoich social mediach. Często chwali się relacjami z planu zdjęciowego oraz fotkami z zacisza domowego. Niejednokrotnie jego posty wywołały lawinę komentarzy, szczególnie wśród młodych pań. Ostatnim zdjęciem rozpalił zmysły fanek. I jednocześnie zdradził, że bierze udział w nowym projekcie.

Przystojniak angażuje się w liczne działania. Możemy go oglądać w popularnych serialach, filmach i teatrze. Stołeczni miłośnicy sportu na pewno nie raz spotkali aktora także na siłowni. Aktor jest znany ze swojego zamiłowania do wyciskania sztangi.  O tym, że dba o formę i świetnie wygląda, świadczy, chociażby jego ostatnie zdjęcie zamieszczone na Instagramie.

Roznerski zapozował bez koszulki. Bardzo dokładnie na zdjęciu widać umięśnioną klatkę i muskuły. Jak się okazuje, fotografia została wykonana w górach, gdzie kręcony był film z udziałem serialowego amanta, o którym jednak nie wiele na razie można mówić:

Piękne nasze góry są. Wczoraj zakończyłem zdjęcia do filmu, o którym nie mogę Wam za dużo powiedzieć. W zasadzie nic, tylko tyle że graliśmy na naszym pięknym Podhalu. Bardzo dziękuje wszystkim twórcom za wspaniałą pracę i Git-Przygodę  A Was kochani już niedługo będę informował o tej filmowej niespodziance. Pięknego dnia.

Zdjęcie skomentowała Magdalena Lamparska. Z jej słów wynika, że również brała udział w tym projekcie:

Gratuluje! To był piękny czas!

Mikołaj Roznerski bez koszulki rozpala wyobraźnię fanek

Można się było spodziewać, że płeć piękna nie przejdzie obojętnie obok zdjęcia Mikołaja Roznerskiego bez koszulki! Wprawdzie to już nie pierwszy raz kiedy aktor zamieszcza zdjęcia swojej nagiej „klaty”, ale za każdym razem taki widok działa na fanki jak magnes.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komplementów od internautek:

  • huhu… cóż za Klata! Aż furczy
  • Ale się miło na ciebie patrzy
  • Klata jak u wariata…
  • Nie usnę dzisiaj w nocy.

Wiele osób wyznało, że dostrzegają w Roznerskim podobieństwo do głównego bohatera bardzo znanego niegdyś serialu Janosik. Inne sugerują, że z takim ciałem spokojnie mógłby zrobić karierę w branży filmowej… dla dorosłych. Każdy widzi to, co chce 🙂


Umięśniony Mikołaj Roznerski

Umięśniony Mikołaj Roznerski

Umięśniony Mikołaj Roznerski

Umięśniony Mikołaj Roznerski

Umięśniony Mikołaj Roznerski

Umięśniony Mikołaj Roznerski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×