Szukaj

Pokazał zdjęcie USG dziecka. Mikołaj Roznerski już bardziej nie mógł zaskoczyć fanów

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie z USG. Nie ma wątpliwości, że chodzi o ciążę. Czy on i Adriana Kalska będą mieli dziecko?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska stanowią szczęśliwy duet już szmat czasu, a od jakiego czasu krążą plotki, że para jest już po ślubie, mimo że oficjalnie przełożyli wydarzenie przez koronawirusa. Atmosferę podgrzał i nieźle namieszał w sieci post, jaki opublikował na swoim Instagramie mężczyzna. Aktor pozował z narzeczoną, oboje uśmiechnięci, a za nimi piękne widoki. W opisie zdradził, że wybrali się na urlop. Co ciekawe nazwał Adrianę „żoną”:

Uradowani na wczasach#z #żonką – napisał.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj chyba lubi takie suspensy, bo dzisiaj znowu wpuścił do sieci bombę. Czy on i Ada będą mieli dziecko?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska będą mieli dziecko?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą parę zarówno w serialu M jak miłość, jak i w prawdziwym życiu. O ile w przypadku tej pierwszej relacji wiadomo o nich wszystko, o tyle o drugiej aktorzy bardzo rzadko się wypowiadają. Ich związkiem interesuje się jednak kolorowa prasa, która co jakiś czas donosi o ślubie. Tygodnik Świat&Ludzie informował, że chcieli się pobrać za granicą. Planowali podróż do Włoch, gdzie miała im towarzyszyć najbliższa rodzina:

Chcą powiedzieć sobie sakramentalne „tak” właśnie tam w otoczeniu najbliższych.

O ile to marzenie jeszcze się nie spełniło, to czy przypadkiem nie ziści się to o wspólnym potomku? Post na Instagramie aktora nieźle namieszał. Roznerski puszcza oko do fanów, a w ręku trzyma zdjęcie z USG, które wskazuje pierwsze tygodnie ciąży! Hasztag, którym opatrzył fotkę także niewiele wyjaśnia…

#takasytuacja …

View this post on Instagram

#takasytuacja …

A post shared by Mikołaj Roznerski (@mroznerski) on

Fani oczywiście od razu ruszyli z gratulacjami dla Mikołaja i Ady. Jednak, kiedy wnikliwie się przyjrzeć i sprawdzić oznakowanie w poście, to okazuje się, że to kolejny projekt, w którym aktor bierze udział. Jednak trzeba przyznać Roznerskiemu, że wie jak poruszyć internautów, a także dokładnie zdaje sobie sprawę, że właśnie takich wieści od niego oczekują…ale w prawdziwym życiu.


Mikołaj Roznerski - zdjęcie z USG

Mikołaj Roznerski - zdjęcie z USG

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

scena z: MikAdriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opoluołaj Roznerski, Adriana Kalska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×