Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub. Wiemy, jak będzie wyglądać uroczystość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub - twierdzi Fakt. Jak ma wyglądać wymarzona ceremonia według aktora? Osoby z jego otoczenia wyjawiają szczegóły. Co zdradziły w rozmowie z dziennikarzami?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą parę nie tylko w serialu M jak miłość, ale także w życiu prywatnym. Chociaż z reguły milczą na temat swojej relacji, czasami zdarza się im zrobić wyjątek. Wyjawiają wybrane przez siebie fakty dotyczące codzienności. Tak jak po ceremonii wręczenia TeleKamer, kiedy Roznerski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o plusach pracy ze swoją ukochaną:

Mam to szczęście, że jedziemy sobie razem do pracy. Ja bardzo lubię z nią pracować, jest bezpiecznie, dajemy sobie wskazówki, wyczuwamy się nawzajem, więc to czysta przyjemność.

Mikołaj Roznerski – ślub. Jak będzie wyglądać?

Nieoficjalnie mówi się, że para dogaduje się dobrze do tego stopnia, że w zeszłym roku doszło do zaręczyn. Jak informuje Fakt, nie chcą zwlekać z kolejnym krokiem i już planują ceremonię. Czy to prawda? Aktorzy nabierają wody w usta, nie chcąc komentować doniesień z ich życia prywatnego.

Znacznie bardziej rozmowne są osoby z ich otoczenia, które nie mają oporów przed zdradzaniem tych sekretów. W rozmowie z tabloidem  jedna z koleżanek opowiedziała o tym, jak będzie wyglądać ślub Mikołaja Roznerskiego. Zdradziła, że aktor już od dłuższego czasu ma bardzo konkretną wizję, jak powinien wyglądać jego ślub. Powiedziała, że odbędzie się w jakiejś spokojnej, malowniczej wsi:

Chce, by Ada wyszła za niego w jakiejś spokojnej, malowniczej wsi z dala od zgiełku metropolii. (…). Chce prostego wiejskiego wesela – donosi informator tabloidu.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub? Pokazali zdjęcie w białej sukni ślubnej i eleganckim smokingu

Podobno ślub ma odbyć się latem. Czy rzeczywiście tak będzie? Aktorzy nie odnieśli się do plotek i nie skomentowali informacji podawanych przez tajemniczego informatora.

Zobacz także: TeleKamery 2020: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska najpiękniejszą parą wieczoru! Jak oni się kochają


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – TeleKamery 2020

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – TeleKamery 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×