Szukaj

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zrezygnowali z ramówki TVP! Nie tylko tych gwiazd zabrakło! Powody ich nieobecności były poważne!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski związek

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski związek

Kto nie przyszedł na wiosenną ramówkę TVP?

Na ostatniej ramówce TVP zabrakło największych gwiazd stacji. Na czerwonym dywanie nie było tym razem Adriany Kalskiej, Mikołaja Roznerskiego, Julii Wieniawy oraz Małgorzaty Kożuchowskiej. Czemu nie przyszli?

Podczas wczorajszej prezentacji wiosennej ramówki TVP zabrakło najbardziej oczekiwanych przez fotoreporterów gwiazd. Niestety na czerwonym dywanie tym razem nie pojawiły się Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa oraz najbardziej gorąca para tego sezonu – Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską. Ich absencja była wielką zagadką, jednak już wiadomo, co zatrzymało gwiazdy TVP.

Media plotkarskie niedawno sugerowały, że w związku Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego wkradł się kryzys. Nic bardziej mylnego. Para nadal cieszy się swoim szczęściem, jednak z powodu wcześniejszych zobowiązań zawodowych aktorzy nie zjawili się w siedzibie TVP na ulicy Woronicza.

Okazuje się, że Adriana z Mikołajem wieczorową porą w czwartek ciężko pracowali. Adriana zdradziła na swoim profilu, że oboje wzięli udział w spektaklu Kłamstwo.

Na ramówce nie pojawiła się także Julia Wieniawa, która w tym czasie przebywała na planie nowego serialu Polsatu Zawsze warto. Podczas konferencji nie było również wspaniałej Małgorzaty Kożuchowskiej. Główna gwiazda Rodzinki.pl zdradziła na swoim Instagramie, że wieczór czwartkowy spędziła na premierze sztuki Psie serce w Teatrze Współczesnym.

Nie wiem, dlaczego tak mało przyszło. Podejrzewam, że wszyscy ciężko pracują, albo grają spektakle. Na pewno gdyby mogli to by byli – skwitowała całą sprawę Kurdej-Szatan przed naszą kamerą.

Wiedzieliście, że polskie gwiazdy są aż tak zapracowane?

Wiktoria Gąsiewska skomentowała niepokojącą nieobecność Julii Wieniawy na ramówce TVP: „Mam nadzieję, że…” [WIDEO]

Co za widok! Rozpalony Mikołaj Roznerski baraszkuje z Adrianą Kalską! Para przebrała się za słodkie niedźwiadki

Wiosenna ramówka TVP pod znakiem stylowych gwiazd: Paulina Krupińska, Ola Szwed, Anna Karczmarczyk [DUŻO ZDJĘĆ]


Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski zrezygnowali z ramówki TVP

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski zrezygnowali z ramówki TVP

Julia Wieniawa zrezygnowała z ramówki TVP

Julia Wieniawa zrezygnowała z ramówki TVP

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie nowej czołówki M jak miłość

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie nowej czołówki M jak miłość

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×