Mikołaj Roznerski postanowił odwołać zaplanowany ślub z Adrianą Kalską. Znamy powód jego decyzji

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - czy wzięli ślub

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - czy wzięli ślub

Mikołaj Roznerski planował ślub ze swoją partnerką Adrianą Kalską w wyjątkowym miejscu. Jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że postanowił wycofać się z tej decyzji. Kiedy i czy w ogóle odbędzie się ślub pary?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą parę zarówno na szklanym ekranie w serialu M jak miłośćjak i w życiu prywatnym. Jednak oboje starają się nie komentować swojego związku i konsekwentnie milczą, unikając odpowiedzi na wszelkie pytania.

Między innymi dlatego niedawne zdjęcie ujawnione w sieci zrobiło spore zamieszanie w mediach. Aktor pozował na nim w eleganckim smokingu, natomiast jego ukochana ubrana była w białą suknię projektu samej Violi Piekut. Wszyscy zadawali sobie pytanie, czy doszło już do powiedzenia sakramentalnego „tak” między nimi.

Tajemnicza zagadka rozwiązała się kilka tygodni później. Wspomniana sesja pochodziła z planu zdjęciowego, kiedy to Iza i Marcin, w których rolę wcielają się aktorzy, stanęli przed ołtarzem.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wezmą ślub?

Jak donosił tygodnik Świat&Ludzie, para planowała wziąć ślub w miejscu, w którym się zaręczyli. Mieli zamiar polecieć do Włoch i tam przyrzec sobie wierność aż po grób.

Chcą powiedzieć sobie sakramentalne „tak” właśnie tam w otoczeniu najbliższych – informowała osoba z otoczenia pary.

Jednak obecna pandemia koronawirusa pokrzyżowała ich zamierzenia. Gorącą Italię mieli zastąpić ceremonią w kraju. Jednak Mikołaj w ostatniej chwili postanowił odwołać ślub ze swoją narzeczoną. Znany jest powód jego decyzji.

Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską

Jak podaje Fakt, aktor wraz ze swoją ukochaną postanowili przełożyć planowaną na wakacje uroczystość.

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok – poinformowała koleżanka zakochanych.


Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na urodzinach Teatru 6. piętro

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na urodzinach Teatru 6. piętro

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - urodziny aktorki

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - urodziny aktorki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×