Syn polskiego miliardera wziął ślub! Na luksusowym weselu bawiły się same gwiazdy!

Mikołaj Niemczycki ślub

Mikołaj Niemczycki ślub

Mikołaj Niemczycki wziął ślub. Syn polskich miliarderów powiedział tak w ostatnią sobotę czerwca podczas ceremonii w kościele w Juracie. Na przyjęciu weselnym bawiła się cała plejada gwiazd. Wśród gości nie zabrakło Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich.

Za nami ślub w wyższych sferach. Fakt donosi, że 28-letni Mikołaj Niemczycki, syn Zbigniewa Niemczyckiego i Katarzyny Frank-Niemczyckiej, wziął ślub. Kim jest żona absolwenta uniwersytetu w Warwick w Anglii? Odpowiedź na to pytanie na razie pozostaje zagadką, bowiem na próżno szukać jakichkolwiek informacji na temat wybranki serca syna polskich miliarderów. O kobiecie wiadomo jedynie, że jest śliczną, wysoką brunetką, która podczas ceremonii zaprezentowała się w dopasowanej sukni ślubnej eksponującej plecy.

Po ślubie, który odbył się w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Juracie, para młoda udała się na przyjęcie do luksusowego obiektu, do którego goście zostali przewiezieni meleksami. Na weselu Mikołaja Niemczyckiego bawiła się śmietanka świata biznesu i mediów. Wśród gości można było spotkać m.in. Jana Englerta z Beatą Ścibakówką, Laurę Łącz, Annę Czartoryską i Michała Niemczyckiego, a także byłego prezydenta Polski – Aleksandra Kwaśniewskiego z małżonką Jolantą.

Zdjęcia ze ślubu Mikołaja Niemczyckiego znajdziecie na łamach Faktu. Link poniżej.

Tylko spójrzcie 😀

Opublikowany przez FAKT24.pl Sobota, 29 czerwca 2019

Zobacz: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętowali swoją 6 rocznicę ślubu! Zobaczcie, jak wyglądali w tym wspaniałym dniu [GALERIA]

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!

Zobacz: Jessica Mercedes na ślub swojej matki założyła szałowa, cukierkową mini z H&M! Wyglądała jak Kendall Jenner


Mikołaj Niemczycki z rodzicami

Mikołaj Niemczycki z rodzicami

Mikołaj Niemczycki z matką

Mikołaj Niemczycki z matką

Mikołaj Niemczycki z braćmi i mamą

Mikołaj Niemczycki z braćmi i mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×