Mikołaj Krawczyk znów zbliży się do Anety Zając? Pomoże mu w tym pewna kobieta

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk zbliżą się do siebie?

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk zbliżą się do siebie?

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając zbliżą się do siebie?

O niezwykle burzliwych relacjach tych dwojga media rozpisywały się bardzo długo. Ponad cztery lata temu aktorka Aneta Zając została mamą. Wraz z Mikołajem Krawczykiem doczekali się bliźniaków: Roberta i Michała. 

Rodzice rozstali się krótko po narodzinach chłopców. Dzieci musiały przechodzić rehabilitację ze względu na to, że urodziły się wcześniakami. Aneta dbała wówczas o wszystko. Z kolei Mikołaj związał się wtedy z koleżanką z branży, Agnieszką Włodarczyk. To powodowało wiele napięć między Krawczykiem i jego poprzednią partnerką. Jakiś czas temu, w mediach pojawiła się informacja, że gwiazdor i Agnieszka Włodarczyk się rozstali. Mikołaj spotyka się teraz z Sylwią Juszczak, o czym niedawno pisaliśmy.

Zobacz: TYLKO U NAS! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Arnesen razem w hotelu! Mamy zdjęcia!

Zdaniem Na żywo, nowy związek aktora ma ocieplić jego relacje także z Anetą Zając. Juszczak, w przeszłości też spotkała podobna sytuacja – została porzucona przez męża. Ma więc namawiać swojego nowego partnera do bliższych relacji z matką jego dzieci.

Sylwia dobrze rozumie Anetę, bo przeszła przez to samo, co ona. Miała dwoje malutkich dzieci, gdy jej pierwszy mąż, Tomasz Pągowski, późniejszy juror w programie „Bitwa o dom” związał się z inną kobietą. Jak doświadczona kobieta mam dwóch synów, ma korzystny wpływ na zachowanie Mikołaja. Rozumie, że choć jest zakochana, nie może mieć partnera na wyłączność. Uważa, że nie powinien on, nawet dla niej, zaniedbywać swoich obowiązków ojcowskich. Tak jak ona nie postawi nowej miłości nad uczucie do synów. Sylwia przekonuje go, że musi ułożyć z Zając swoje relacje. Tylko wtedy ich synowie będą mogli dorastać bez poczucia krzywdy, że nie mają kochającej się rodziny – czytamy w gazecie 

Jak myślicie? Uda się?

Zobacz: Tylko u nas! Aneta Zając po raz pierwszy komentuje plotki na temat jej relacji z Mikołajem Krawczykiem

Sylwia Juszczak-Arnesen ma namawiać Mikołaja Krawczyka do poprawienia relacji z Anetą Zając

Sylwia Juszczak-Arnesen ma namawiać Mikołaja Krawczyka do poprawienia relacji z Anetą Zając

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak - co ich łączy?

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak – co ich łączy?

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk (fot. ONS)

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×