Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak postanowili zająć się… opalaniem natryskowym?!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak w Celebrity Salon

Gwiazdy w Celebrity Salon

Celebrity Salon to najnowsze show z udziałem gwiazd. Tym razem gwiazdy mierzą się z trudnościami, jakie na co dzień spotykają pracownika salonu piękności. Już dziś o 21:00 w Polsat Cafe zostaną przedstawione zmagania Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Tym razem będą zajmowali się… opalaniem natryskowym!

Jak im poszło? Niestety Sylwia i Mikołaj bardziej „spalili” niż opalili skórę swojej klientki. Oto jak sami ocenili swoją prace:

Okazało się że bardziej przybrudziłem niż opaliłem skórę. Ale może to będzie jakiś nowy trend – nowa opalenizna ala Krawczyk. Strasznie przepraszam Panią, którą malowałem, a raczej przybrudziłem. Mam nadzieję, że nie ma mi tego za złe.

Natomiast Sylwia Juszczak dodała:

Chcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze.

Podobne zadanie czeka Urszulę Dębską i Michała Kwiatkowskiego. W odcinku wystąpi także Leszek Stanek – jego specjalnością będzie… pedicure.

To jest dla mnie trauma. Ja nie cierpię swoich stóp, pomimo iż zawodowo wielokrotnie wystawiałem je przed publikę. Musiałem się mega przełamać i oswoić przy pedicure.

Ewa Pacuła w szczerej rozmowie z innymi uczestnikami wyznała również, że jej córkę Nikolę czeka kolejny przeszczep nerki – tym razem to ona będzie dawcą. Pierwszym dawcą był Przemysław Saleta – ojciec dziewczynki.

Nikola co drugi dzień jest dializowana. Jedzie do szpitala na 5:30 rano i dializa trwa cztery godziny. Później musi jechać na zajęcia na uczelni i wraca do domu późnym wieczorem. Jest bardzo dzielna i jestem z niej strasznie dumna.

Drugi odcinek Celebrity Salon już dziś o 21:00 w Polsat Cafe.

Zobacz także: Zobaczcie, jak Mikołaj Krawczyk depiluje mężczyznę i wykonuje manicure w programie „Celebrity Salon” [Zdjęcia]

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są razem

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak w Celebrity Salon


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×