Przystojny syn Kasi Nosowskiej wyrasta na gwiazdę! Właśnie opowiedział o relacjach z matką i swojej muzycznej karierze!

Mikołaj Krajewski, Kasia Nosowska, syn, wywiad

Mikołaj Krajewski o Katarzynie Nosowskiej na Instagramie

Katarzyna Nosowska goszcząc u Kuby Wojewódzkiego skomentowała swoje relacje z synem. O Mikołaju Krajewskim w zasadzie wiadomo niewiele. Gwiazda przez lata strzegła prywatności jak tylko mogła, dlatego na próżno szukać w mediach opowieści Kasi o plusach i minusach macierzyństwa, problemach dorastającego dziecka, czy zdjęć paparazzi piosenkarki z synem na wspólnych spacerach, zakupach czy obiadach. Z informacji, jakie wokalistka zespołu HEY przekazała mediom wiadomo jedynie, że jej syn to wschodząca gwiazda modelingu.

Z najnowszych opowieści Kasi wiemy również, że 22-latek zdążył już wyprowadzić się z rodzinnego domu, na co naciskała ona sama:

Powiedziałam: „Myślę, że już pora”. Miał 20 lat i uznałam, że to już pora.

Nosowska zapewniła przy okazji, że Mikołaj wynajmuje mieszkanie, bowiem nie stać jej na razie na inwestowanie w nieruchomości. Kasia z synem pozostają głównie w kontakcie telefonicznym, najwięcej stresu kosztuje ją odczytywanie SMS-ów od dorosłego dziecka, a to ze względu na jego chłodne i bardzo krótkie komunikaty:

On ma ten obrzydliwy zwyczaj moim zdaniem, niektórzy nawet moi dorośli znajomi mają nawet ten zwyczaj, że nie formułują w SMS-ie myśli w jednym. Ja spokojnie poczekam. Myślę: „Napisz do mnie tę długą wiadomość, jeśli ona jest długa, i mi ją wyślij, a ja ją wtedy przeczytam” i odpowiem ci również jednym SMS-em. Oni wysyłają po jednym zdaniu, czasami słowie. On do mnie pisze np. tak: „Mamo…”, i ja wtedy widzę tylko „Mamo i trzy kropki”. Nie ma tam, że uśmieszek, nie wiem, no uśmieszek, żebym ja się nie bała, tylko tam jest „mamo” i chłodne trzy kropki. Od razu myślę: „Jezus Maria, Mikołaj, Mikołaj”. I on potem już nie powie o co mu chodzi, tylko mówi tak: „Jest taka sprawa”. I wysyła: „Jesteś w ogóle w domu?”. Ja mówię: „Jestem, co się dzieje?”. „To może ja wpadnę, bo chcę pogadać”. Dżizas! Nie może po prostu przyjść, zapukać i powiedzieć co mu leży na wątrobie? Mówię mu to ciągle, ale to jest jakiś obłęd! – wyznała Nosowska u Wojewódzkiego.

Okazuje się, że syn Nosowskiej, który zmienia się w bardzo przystojnego mężczyznę, śmiało poczyna sobie na Instagramie. Ostatnio Mikołaj zaprosił swoich wirtualnych znajomych do wspólnej rozmowy. 22-latek odpowiedział na nadesłane pytania, dzięki czemu mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda udzielająca wywiadu dla Vivy!, Gali czy innego magazynu o życiu celebrytów.

Wywiad z synem Kasi Nosowskiej

Z odpowiedzi Mikołaja możemy dowiedzieć się, że po sławnej mamie odziedziczył „duuuużo cech charakteru”, zaś bycie jej synem odbiera jako wielki zaszczyt:

Jak się czujesz na scenie z Twoją wspaniałą mamą? – zapytał internauta.

Zaszczycony, zestresowany, szczęśliwy. Taki miks uczuć szczerze mówiąc… Ale przede wszystkim szczęśliwy – odpowiedział Mikołaj.

Krajewski zdradził przy okazji, że na wiosnę planuje wydać własny singiel:

Czy będzie kiedyś jakiś album muzyczny od Ciebie? – zabrzmiało kolejne pytanie.

Zobaczymy. Słyszałem, że kwietniu coś się będzie działo – skwitował tajemniczo syn Nosowskiej.

Przy okazji Mikołaj opowiedział, jak to jest być synem żywej legendy polskiej sceny muzycznej:

Normalnie. Dla mnie to nie jest Nosowska z HEY, tylko moja Mama, która zawsze przy mnie była… Bez życia na scenie wciąż byłaby najwspanialszą Matką na świecie.

Na koniec rozmowy syn Kasi Nosowskiej wskazał swoją ulubioną piosenkę zespołu HEY i zdradził, że zdecydowanie bardziej woli Beatę Kozidrak od Beyoncé:

„Lilia, kula i cyrkiel” [z platynowej płyty „Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan” – red.]. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego – odpowiedział Mikołaj zapytany o najlepszy utwór w dorobku jego sławnej matki.

Jak myślicie, czy Mikołaj zostanie gwiazdą na miarę Kasi?

Kuba Wojewódzki pokazał urocze zdjęcie z synem Kasi Nosowskiej w roli głównej! Mikołaj wyrósł na przystojniaka

Świat mody upomniał się o syna Kasi Nosowskiej! Z taką urodą bez problemu podbije zagraniczne wybiegi


Kasia Nosowska i jej syn Mikołaj Krajewski

Kasia Nosowska i jej syn Mikołaj Krajewski

Syn Katarzyny Nosowskiej Mikołaj Krajewski został modelem!

Syn Katarzyny Nosowskiej Mikołaj Krajewski został modelem!

Mikołaj Krajewski jest modelem

Mikołaj Krajewski jest modelem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×