Szukaj

Syn Kasi Nosowskiej i córka znanej dziennikarki zaręczyli się! Szykuje się kolejny ślub roku!

Kasia Nosowska musiała być w niezłym szoku, kiedy dowiedziała się, że jej syn poprosił dziewczynę o rękę! Radosną nowiną pochwaliła się przyszła panna młoda na swoim Instagramie! Wiecie, że jest córką znanej dziennikarki? 

Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się

Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się

Katarzyna Nosowska to bardzo znana i ceniona artystka. Na jej koncerty schodzą się tysiące i każdy fan zna jej piosenki. Ostatnio zagrała w Warszawie na tak zwanych „wiankach” i dała naprawdę niezłe show! Nic więc dziwnego, że i media zaczęły się nią niebywałe interesować. Stało się to głównie wtedy, kiedy założyła Instagram i zaczęła w komiczny sposób oddawać show-biznesową rzeczywistość. Wtedy także pod lupę wzięto jej syna…

Mikołaj Krajewski ma obecnie 21 lat i jest modelem. Ciągnie go też trochę do świata mamy, bowiem wystąpił z nią w jednym teledysku. Pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny. Świadczyć o tym może zaskakująca, ale zarazem dojrzała decyzja młodego mężczyzny, która w ostatnim czasie oświadczył się swojej dziewczynie! O wszystkim poinformowała Marianna Olbrych, która nie kryła radości.

O ich związku media dowiedziały się kilka miesięcy temu, kiedy razem pojawili się na Fryderykach. Nie szczędzili sobie wtedy czułości, a paparazzi z chęcią robili zdjęcia. Nikt jednak nie przypuszczał, że ich relacja jest taj poważna.

Istotnym jest również fakt, że przyszła panna młoda jest córką znanej polskiej dziennikarki Grażyny Olbrych, która swego czasu była redaktor naczelną magazynów Cosmopolitan oraz Glamour.

Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko pogratulować! Z tego jednak, co wiadomo, ślub prędko się nie odbędzie. Marianna chce bowiem skończyć studia, które rozpocznie dopiero w październiku.

Zobacz: Kasia Nosowska pochwaliła się swoją piękną mamą! Już wiadomo po kim odziedziczyła całą urodę!

Zobacz: Kasia Nosowska pierwszy raz o swoim cichym ślubie! W jej życiu zaszła wielka zmiana: “Ot i cała tajemnica”

Zobacz: Katarzyna Nosowska wzięła ŚLUB! Po 17 latach wyszała za mąż za swojego partnera! Kim jest?


Pocałunek Mikołaja Krajewskiego i jego pięknej dziewczyny (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Pocałunek Mikołaja Krajewskiego i jego pięknej dziewczyny (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Mikołaj Krajewski z dziewczyną na Fryderykach 2019 (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Mikołaj Krajewski z dziewczyną na Fryderykach 2019 (fot. Jastrząb Post Exclusive)

0B0DDD6C-1274-4B5B-A6C2-B30A975AA6EE

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×