Szukaj

Pokorny Mikołaj Jędruszczak oficjalnie przeprasza Madeńską. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał. Klimat jak w filmie

Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Madeńska

Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Madeńska

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska rozstali się kilka miesięcy temu w atmosferze wielkiego skandalu. Nie brakowało oskarżeń i osobistych potyczek. Teraz zwycięzca pierwszej edycji Love Island zdecydował się na przełomowe słowa. 

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska to zwycięzcy pierwszej edycji programu Love Island. Już od pierwszych odcinków show połączyło ich żarliwe uczucie. Zakochani przeszli razem przez cały program, docierając do finału, gdzie odnieśli zwycięstwo. Po powrocie do Polski nadal pielęgnowali swój związek. Wzbudzili ogromną sympatię widzów, a fani trzymali kciuki za tę miłość. Byli bardzo aktywni w sieci i chętnie chwalili się zdjęciami, na których mogliśmy podglądać, jak rozwija się ich relacja. Przetrwali pierwsze kryzysy i wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Chcąc wygrać z problemami, udali się nawet na terapię dla par.

Jesienią wystąpili razem w programie w programie Taniec z Gwiazdami jednak z odcinka na odcinek było widać, że ich związek nie jest już taki jak wcześniej. Tuż przed finałem zakochani poinformowali, że postanowili się rozstać. Ich nagła decyzja była dla wielu osób szokiem.

Mikołaj Jędruszczak publicznie przeprasza Madeńską

Ich związek rozpadł się, a towarzyszył temu spory skandal. Mikołaj nie mógł przełknąć tego co się stało i publicznie oskarżał Sylwię o to, że pod wpływem alkoholu uwielbia towarzystwo innych mężczyzn. Były chłopak nie szczędził oskarżeń i kąśliwych uwag na jej temat. Wydaje się jednak, że znowu mają się ku sobie. Sylwia w rozmowie z portalem Pudelek potwierdziła, że kieruje się głosem serca i nie chowa urazy.

Staram się nie żyć przeszłością. Uważam, że wiele rzeczy można powiedzieć w nerwach. To nie jest tak, że nie zapomina się. Ale uważam, że jeżeli ktoś kogoś darzy uczuciem, to w nerwach można powiedzieć kilka słów za dużo. (…) Niektórzy mówią, że drugi raz do pewnej rzeki się nie wchodzi. Ja jestem empatyczną osobą. Nikogo nigdy nie oceniam i tak samo zawsze moim koleżankom mówię: „Rób to, co podpowiada Ci serce” – podsumowała Sylwia.

Zakochani pojawili się razem na gali Punchdown, a o ich obecnej relacji postanowił wypowiedzieć się także Mikołaj. Celebryta przed kamerami przeprosił Sylwię za wszystko, co o niej mówił.

To był mój daleko idący błąd. Za co przeprosiłem i za co mogę też publicznie przeprosić. Trochę mnie poniosła fantazja. W nerwach być może za dużo powiedziałem – powiedział Mikołaj w rozmowie z Pudelkiem.

Odpowiedział także na pytanie dotyczące uczuć, jakie obecnie żywi do byłej ukochanej. Wygląda na to, że nie wszystko stracone.

Wydaje mi się, że stara miłość nie rdzewieje generalnie i jeżeli coś się zamyka w takich niejasnych okolicznościach, a to uczucie było, no to jest niedosyt… I wydaje mi się, że, no nie chce też mówić za Sylwię, ale czuje gdzieś podskórnie jako człowiek z Love Island, że to jest z dwóch stron – skomentował uczucia do Madeńskiej.

Relacje pomiędzy Sylwią a Mikołajem zdecydowanie się poprawiły i obydwoje nie ukrywają, że nadal coś do siebie czują. Pozostaje tylko czekać, aż pochwalą się oficjalnie swoją miłością.


Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×