Gwiazda polskiej siatkówki zmarła na weselu przyjaciela. Świat sportu pogrążony w żałobie

Miguel Angel Falasca nie żyje. W wieku 46 lat odszedł sportowiec, który był bardzo mocno związany z drużyną Skry Bełchatów. Początkowo jako zawodnik, a po kilku latach jako trener.

Miguel Angel Falasca od 2008 roku wspierał swoich kolegów ze Skry Bełchatów w drodze po zwycięstwo, aby już w 2013 roku zostać trenerem drużyny i zza linii boiska doradzać swoim kolegom, jak zdobyć cenne punkty w walce o mistrzostwo. Niestety, przed chwilą świat obiegła bardzo smutna wiadomość.

Miguel Angel Falasca był gościem na weselu swojego przyjaciela – drugiego trenera Saugella z Monzy. Jak donoszą hiszpańskie media, sportowiec miał się uskarżać na kiepskie samopoczucie i udał się do swojego pokoju hotelowego. Chwilę później dostał ataku serca. Mimo że na miejsce od razu przyjechało pogotowie, a ratownicy medyczni próbowali przywrócić tętno siatkarza, niestety nie udało się go uratować:

Nasze myśli są z całą rodziną i bliskimi oraz przyjaciółmi Miguela. Był członkiem najlepszej generacji w historii dyscypliny w naszym kraju. Niech spoczywa w pokoju powiedział Alejandro Blanco, prezes Hiszpańskiego Komitetu Olimpijskiego.

Fani, którzy dowiedzieli się o jego śmierci natychmiast zaczęli wspominać na Twitterze jego grę oraz rozwiązania taktyczne. Nie szczędzili przy tym słów sympatii oraz uwielbienia. Dziękowali także za każde rozegrane spotkanie w barwach Skry Bełchatów!

Przesympatyczny, uśmiechnięty. Lekko spowolnione ruchy na boisku sprawiały, że z wieką przyjemnością patrzyło się na jego grę. Przykład prawdziwego sportowca na boisku i poza nim…. i ten charakterystyczny tembr głosu. Miguel Angel Falasca. Niech spoczywa w pokoju – napisał jeden z fanów

Podczas weselnego przyjęcia była z nim żona Ester Custodio. Siatkarz osierocił dwójkę dzieci : córkę Sarę oraz syna Daniela. Miał 46 lat.

Zobacz: Grób Kory czekają wielkie zmiany na pierwszą rocznicę śmierci!

Zobacz: Po 10 latach od śmierci Michela Jacksona ujawniono skrywane fakty! W jego willi dokonano sensacyjnego odkrycia

Zobacz: Tak mocnego wywiadu córka Zbigniewa Wodeckiego jeszcze nie udzieliła: „nadal nie ma w nas zgody na tę śmierć”. Serce pęka!


Miguel Angel Falasca - Instagram

Miguel Angel Falasca - Instagram

Miguel Angel Falasca - Instagram

Miguel Angel Falasca - Instagram

Miguel Angel Falasca - Instagram

Miguel Angel Falasca z rodziną - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×