Szukaj

Co się stało z cukiereczkiem ze świątecznego hitu “Holiday”? Dziś nie przypomina siebie. Przygotujcie się na szok

Holiday. Sophie obecnie

Miffy Englefield, czyli Sophie z Holiday. Jak się zmieniła?

Sophie z Holiday, czyli Miffy Englefield, zmieniła się nie do poznania. Słodka dziewczynka ze świątecznej komedii romantycznej ma teraz 19 lat, sporo tatuaży, krótkie włosy, kolczyk w nosie i nie stroni od alkoholu. Aktorstwo zamieniła na muzykę. Wielka metamorfoza dziecięcej gwiazdy. Zobacz, jak teraz wygląda.

Jak wygląda Miffy Enflefield?

Każdy, kto choć trochę orientuje się w tematyce świątecznego kina familijnego, doskonale zna komedię romantyczną Holiday. Produkcja miała swoją premierę w 2006 roku, a główne role zagrały w niej szalenie popularne wówczas Kate Winslet i Cameron Diaz. Nie zabrakło także postaci drugoplanowych, które sprawiły, że wątki pełne problemów typowych dla dorosłych były nieco bardziej zabawne i “miększe” w odbiorze. W tym przypadku mowa o uroczej Sophie, w której rolę wcieliła się niejaka Miffy Englefield.

Bez tych filmów nie wyobrażamy sobie świąt! Oto 10 hitów polskich i zagranicznych [RANKING]

Chociaż w filmie Miffy jest 7-letnim dzieckiem, obecnie ma już 19 lat i w niczym nie przypomina cukiereczka ze szklanego ekranu. 12 lat po premierze kultowego dzieła Nancy Meyers, zmieniła się w charyzmatyczną wokalistkę punk, która ma sporo tatuaży, kolczyk w nosie, mocny makijaż i – obecnie – krótkie włosy ufarbowane na zielono. Nastolatka nie stroni także od dobrego alkoholu i jedzenia z McDonalds.

View this post on Instagram

That rare dress hype. #poser

A post shared by Miff (@miffyenglefield) on

Co teraz robi Sophie z Holiday?

Miffy nie związała swojej przyszłości z karierą aktorską, chociaż oprócz epizodu w Holiday, zagrała także w serialu Casualty oraz w filmie Beautiful Enough:

W aktorstwie wciąż jest coś, co mnie absolutnie fascynuje. Zdecydowanie chciałabym znowu pracować na planie i wykorzystać te doświadczenia, które zdobyłam w przeszłości – przyznała Englefield w jednym z wywiadów.

Od aktorstwa bardziej ceni sobie muzykę. Jej twórczość zyskuje coraz większe grono fanów, a próbkę talentu filmowej Sophie możecie zobaczyć i posłuchać poniżej.

Jak oceniacie Miffy obecnie? Lubicie tak nieprzewidywalne metamorfozy?

Kiedy, o której i gdzie oglądać film Holiday w święta?

Film Holiday w okresie świąt Bożego Narodzenia pokażą:

  • TV Puls: 23.12 o 20.00 i 26.12 o 17.30
  • TVN Fabuła: 23.12 o 21.00 i 26.12 o 22.10

Poniżej zwiastun:

Naczelna skandalistka show-biznesu to teraz wzorowa mama! Iga Wyrwał zmieniła się nie do poznania!

Słynny „Kevin” w dzieciństwie przeszedł przez piekło, które zafundował mu ojciec. Jego ciało pokryte jest licznymi bliznami

Co za metamorfoza! Pamiętacie Sama z wielkiego hitu „To właśnie miłość”?! Nie uwierzycie jak teraz wygląda!


Czekasz na święta Bożego Narodzenia?

×