Cukiereczek ze świątecznego hitu „Holiday” to dziś krótkowłosa punkówa. To dopiero mocna metamorfoza!

Sophie z The Holiday

Sophie z The Holiday

Sophie z Holiday, czyli Miffy Englefield, zmieniła się nie do poznania. Słodka dziewczynka ze świątecznej komedii romantycznej ma teraz 20 lat, sporo tatuaży, krótkie włosy, kolczyk w nosie i nie stroni od alkoholu. Aktorstwo zamieniła na muzykę. Wielka metamorfoza dziecięcej gwiazdy. Jak teraz wygląda?

Każdy, kto choć trochę orientuje się w tematyce świątecznego kina familijnego, doskonale zna komedię romantyczną Holiday. Produkcja miała swoją premierę w 2006 roku, a główne role zagrały w niej szalenie popularne wówczas Kate Winslet i Cameron Diaz.

Nie zabrakło także postaci drugoplanowych, które sprawiły, że wątki pełne problemów typowych dla dorosłych były nieco bardziej zabawne i „miększe” w odbiorze. W tym przypadku mowa o uroczej Sophie, w której rolę wcieliła się niejaka Miffy Englefield.

Miffy Englefield, czyli Sophie z Holiday. Jak się zmieniła?

Chociaż w filmie Miffy jest 7-letnim dzieckiem, obecnie ma już 20 lat i w niczym nie przypomina cukiereczka ze szklanego ekranu. 12 lat po premierze kultowego dzieła, Nancy Meyers zmieniła się w charyzmatyczną wokalistkę punk, która ma sporo tatuaży, kolczyk w nosie, mocny makijaż i – obecnie – krótkie włosy ufarbowane na zielono. Nastolatka nie stroni także od dobrego alkoholu i jedzenia z McDonalds.

Co teraz robi Sophie z Holiday?

Miffy nie związała swojej przyszłości z karierą aktorską, chociaż oprócz epizodu w Holiday, zagrała także w serialu Casualty oraz w filmie Beautiful Enough:

W aktorstwie wciąż jest coś, co mnie absolutnie fascynuje. Zdecydowanie chciałabym znowu pracować na planie i wykorzystać te doświadczenia, które zdobyłam w przeszłości – przyznała Englefield w jednym z wywiadów.

Od aktorstwa bardziej ceni sobie muzykę. Jej twórczość zyskuje coraz większe grono fanów, a próbkę talentu filmowej Sophie możecie zobaczyć i posłuchać poniżej.

Jak oceniacie Miffy obecnie? Lubicie tak nieprzewidywalne metamorfozy?

Kiedy, o której i gdzie oglądać film Holiday w święta?

O której i kiedy leci Holiday w święta? W tym roku będziecie mogli obejrzeć świąteczny hit 26 grudnia o godzinie 23:05 na antenie TVN Fabuła oraz na platformie Netflix.

Poniżej zwiastun:


Sophie z Holiday. Jak teraz wygląda?

Sophie z Holiday. Jak teraz wygląda?

Kto zagrał Sophie w Holiday?

Kto zagrał Sophie w Holiday?

Miffy Englefield, czyli Sophie w Holiday

Miffy Englefield, czyli Sophie w Holiday

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live lepiej wygląda byle męźowi i dzieciom się podobało trener odchodzi do acappulco a niećh idzie w ch..j mamy brzęczka i juź nie wracam ha ha krzyź na droge ku…wy i złodzieje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×