Szukaj

Międzynarodowy Dzień Blondynek: Najbardziej udane blond metamorfozy gwiazd. Poznacie je na starych zdjęciach?

Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek, Dagmara Kaźmierska mogą od rana przyjmować życzenia. Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Blondynek. Z tej okazji przypominamy najbardziej spektakularne metamorfozy, które przeszły polskie gwiazdy.
Metamorfozy gwiazd

Metamorfozy gwiazd

Piosenkarki, aktorki, blogerki często eksperymentują z fryzurami. Ścinają, przedłużają włosy, a także farbują je na przeróżne kolory. Nie zawsze zmiana jest związana z zawodowymi projektami – często wynika z chęci zmodyfikowania nieco dotychczasowego wizerunku. Z okazji Międzynarodowego Dnia Blondynek przypominamy metamorfozy, które przeszły gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska wierna blondowi. Jak wygląda w ciemnych włosach?

Jedną z najpopularniejszych gwiazd, które na co dzień noszą blond włosy, jest Małgorzata Kożuchowska. Aktorka, która jest uważana za ikonę stylu, niejednokrotnie bierze udział w branżowych imprezach, w czasie których zachwyca stylizacjami. Tak było m.in. we wtorek, kiedy pojawiła się podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN-u, gdzie oczarowywała nie tylko stylizacją, ale także blond włosami.

Kożuchowska od lat wierna jest jasnym kolorom. Zdarza się jednak, że na potrzeby roli zmienia wizerunek. Zamiast trwałej koloryzacji, z reguły sięga po peruki. Efekt możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Małgorzata Kożuchowska - jak wyglądała w ciemnych włosach?

Małgorzata Kożuchowska – jak wyglądała w ciemnych włosach?

Małgorzata Rozenek była brunetką. Jak wyglądała?

Blond pokochała nie tylko Kożuchowska, ale także Małgorzata Rozenek. Przyszła mama, która od ponad roku ma włosy o długości do ramion, nie zawsze miała jasne włosy. Gdy stawiała pierwsze kroki w show-biznesie jeszcze jako żona Jacka Rozenka, była brunetką.

Z czasem zaczęła otrzymywać coraz to nowe propozycje i zmieniła kolor włosów. Najpierw zdecydowała się na pasemka, później rozjaśniła włosy, czego trzyma się do dziś.

Małgorzata Rozenek kiedyś i dziś

Małgorzata Rozenek kiedyś i dziś

Barbara Kurdej-Szatan nie może mieć ciemnych włosów

Barbara Kurdej-Szatan zaistniała w reklamie sieci komórkowej, w której odgrywa rolę uśmiechniętej sprzedawczyni, ochoczo witającej przybywające do salonu gwiazdy. Od tego momentu rozpoczęła się jej zawodowa kariera. W kolejnych latach zaczęła nie tylko grywać w serialu M jak miłość, ale także m.in. zatańczyła w Tańcu z gwiazdami. 

Przez pewien moment fani gwiazdy mogli obserwować ją w ciemniejszych włosach. Szybko okazało się to peruką – ze względu na służbowe zobowiązania nie może zmieniać blond koloru.

Barbara Kurdej-Szatan - jak wyglądała w ciemnych włosach?

Barbara Kurdej-Szatan – jak wyglądała w ciemnych włosach?

Dagmara Kaźmierska kiedyś była brunetką

Wśród popularnych blondynek znajduje się także Dagmara Kaźmierska, niekwestionowana Królowa życia. To ona przyciąga przed telewizory tysiące widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej barwne życie. W programie towarzyszą jej syn Conan, przyjaciel Jacuś, a także kumpela Edyta.

Kaźmierska ma sporą grupę fanów, z którą niedawno podzieliła się zdjęciami z młodości. Okazuje się, że była długowłosą brunetką.

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś

Marta Żmuda Trzebiatowska została blondynką. Dlaczego?

Marta Żmuda Trzebiatowska w swoim życiu wkrótce przejdzie małą rewolucję. Aktorka po raz drugi zostanie mamą, czym jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych. To niejedyna zmiana, jaka ma miejsce w jej życiu w krótkim czasie. Kilka miesięcy temu, ze względu na rolę w serialu Blondynka, zmieniła kolor włosów.

Chociaż na ekranie debiutowała jako brunetka, od ponad roku dumnie nosi jasne włosy, które dodają jej uroku. Sprawdźcie sami.

Marta Żmuda Trzebiatowska w blond i ciemnych włosach

Marta Żmuda Trzebiatowska w blond i ciemnych włosach

Małgorzata Socha nosiła grzywkę. Jak wyglądała?

Małgorzata Socha to kolejna znana blondynka, która ma wierne grono fanów. Dowodem może być fakt, że w mediach społecznościowych śledzi ją ponad 800 tysięcy fanów. Dzieli się z nimi kulisami codziennego życia – pokazuje rosnące pociechy, poleca ciekawe produkty, promuje interesujące miejsca.

Socha chwali się zmianami swojego wizerunku. Chociaż nie zmieniła koloru, eksperymentowała z długością, a także ścięła grzywkę. Efekt można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Małgorzata Socha z grzywką i bez grzywki

Małgorzata Socha z grzywką i bez grzywki

Joanna Liszowska pokazała grzywkę. Korzystnie wygląda?

Z grzywką eksperymentowała nie tylko Małgorzata Socha, ale także Joanna Liszowska, która lubi zmieniać się dla roli. O tym, że metamorfoza nie stanowi dla niej problemu mówiła już w rozmowie z Vivą! w 2016 roku:

Kobieta zawsze powinna o siebie dbać i być w formie. Mimo że moje role często były po „warunkach zewnętrznych”, były też różne. Dzisiaj chciałabym zagrać rolę, w której przeobrażam się z larwy w motyla albo z motyla w… larwę. Chciałabym się oszpecić albo zmienić nie do poznania.

Aktorka od lat nosi blond włosy, w różnych wydaniach. Nie tylko pokazała się w grzywce, ale także zdarzyło się jej zaprezentować z prostymi włosami.

Joanna Liszowska w prostych i kręconych włosach

Joanna Liszowska w prostych i kręconych włosach

Aneta Zając chętnie eksperymentuje z kolorem włosów

Do sławnych blondynek zalicza się także Aneta Zając. Gwiazda znana jest ze swoich metamorfoz. Odkąd dzięki diecie i pomocy trenera zrzuciła sporo kilogramów, bawi się swoim wizerunkiem. Pojawiła się już w długich, krótkich, a nawet ciemnych włosach. Ostatecznie jednak i tak wybiera blond, w którym zdecydowanie jest jej najbardziej do twarzy.

Aneta Zając w ciemnych i jasnych włosach

Aneta Zając w ciemnych i jasnych włosach

Dorota Szelągowska była brunetką. Czy wybrała blond?

Dorota Szelągowska, to córka Katarzyny Grocholi, która jest z pewnością najpopularniejszą dekoratorką wnętrz w Polsce. Jej pomysły zachwycają tysiące osób. Korzystają z nich w codziennym życiu, ułatwiając sobie codzienne funkcjonowanie. Okazuje się, że gwiazda po znanej mamie odziedziczyła kolor włosów. Chociaż obecnie jest blondynką, w młodości nosiła ciemne włosy.

Dorota Szelągowska dziś i kiedyś

Dorota Szelągowska dziś i kiedyś

Anna Lewandowska była blondynką

Ciekawostką jest fakt, że także Ania Lewandowska w młodości była blondynką, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych dwa lata temu. Wróciła jednak do naturalnego koloru.

Anna Lewandowska była kiedyś blondynką

Anna Lewandowska była kiedyś blondynką


Małgorzata Kożuchowska - jak wyglądała w ciemnych włosach?

Małgorzata Kożuchowska - jak wyglądała w ciemnych włosach?

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś

Barbara Kurdej-Szatan - jak wyglądała w ciemnych włosach?

Barbara Kurdej-Szatan - jak wyglądała w ciemnych włosach?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×