Szukaj

Makabryczne foto Mickeya Rourke i Axla Rose wystraszyło cały internet! Co się stało z ich twarzami?

Axl Rose i Mickey Rourke jak się zmienili?

Mickey Rourke oraz Axl Rose razem na meczu

Jak amerykański aktor Mickey Rourke oraz wokalista Axl Rose z AC/DC wyglądają dzisiaj? Zdjęcie z meczu bokserskiego w Staples Center w Los Angeles straszy internet.

Jak zmienili się Mickey Rourke i Axl Rose?

Mickey Rourke oraz Axl Rose wybrali się razem w weekend na meczu bokserskim w Staples Center w Los Angeles. Panowie od dawna się przyjaźnią, jak również pasjonują boksem. Okazuje się, że dawni przystojniacy przez lata zmienili się w istne monstrum. Ich wspólne foto wykonane podczas meczu bokserskiego stało się hitem oraz ogromnym pośmiewiskiem w sieci. Fani artystów nazwali ich “ciotkami”, co często powtarzają w swoich publikacjach poczytne serwisy internetowe.

Axl Rose ma obecnie 56 lat i niedawno zmagał się z ogromną nadwagą. Już wówczas był nie do poznania dla pokolenia, które naznaczone było jego godną pozazdroszczenia sylwetką. Mickey Rourke swój największy sukces odnotował natomiast w latach 90. z filmem 9,5 tygodnia, dziś jest również nie do poznania przez swoich byłych fanów.

Rourke w młodości szkolił się jako bokser, porzucił aktorstwo i przez pewien czas stał się zawodowym bokserem. Niestety do aktorstwa już nie powrócił, podobnie jak Axel do muzyki. Panowie wybrali inne atrakcje w swoim życiu.

Koniecznie zobaczcie, jak bardzo zmienili się najwięksi przystojniacy kina i muzyki.

Hollywoodzki amant całuje się z… mężczyzną na środku ulicy! I nie jest to scena z filmu!

Kiedy on tak wyrósł?! Książę Louis zmienił się w ślicznego dżentelmena! Nie poznacie go na najnowszym zdjęciu!

Seksowna Paulina Sykut zmieniła się nie do poznania! Gwiazda Polsatu wygląda teraz jak młoda Whitney Houston!


Lubisz kino hollywoodzkie?

×