Szukaj

Michelle Obama pokazała zdjęcie z domowego zacisza. Widok przestrzennego tarasu robi wrażenie

Michell i Barack Obama z córkami

Michell i Barack Obama z córkami

Michelle Obama kilka dni temu otwarcie przyznała, że przez obecną sytuację w USA zmaga się z depresją. Była pierwsza dama, postanowiła nieco uspokoić wszystkich zmartwionych fanów. Właśnie pokazała zdjęcie z domowego zacisza. 

Sytuacja z koronawirusem na całym świecie nadal jest bardzo groźna. Wirus bardzo aktywnie rozwija się w Stanach Zjednoczonych. W USA odnotowano już ponad 5 milionów zakażeń. Od kilku dni liczba zarażonych każdej doby przekracza ponad 50 tysięcy osób. Zgon w wyniku Covid-19 poniosło już niemal 17 tysięcy obywateli. Według najnowszych statystyk Stany Zjednoczone są krajem, który został najbardziej dotknięty przez pandemię. W 39 stanach sytuacja jest na tyle poważna, że miejscowe władze nakazują używania maseczek podczas każdego wyjścia z domu. Powrót do normalnego życia ma być możliwy, dopiero gdy do obrotu zostanie wprowadzona szczepionka przeciwko koronawirusowi.

Pandemia dotknęła nie tylko zwykłych obywateli, ale każdego z mieszkańców USA. Niemalże codziennie kolorowa prasa zza oceanu donosiła o kolejnych zachorowaniach wśród gwiazd i polityków. Pomimo wprowadzenia bardzo restrykcyjnych środków ostrożności wirus nadal zbiera śmiertelne żniwo. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem stało się poddanie kwarantannie. Do tych zaleceń zastosowali się również Barack Obama i jego żona Michelle.

Michelle Obama pokazała zdjęcia swojego mieszkania

Michelle Obama i jej mąż bardzo restrykcyjnie podeszli do przestrzegania kwarantanny. Małżeństwo wpędza ten czas w domu w Waszyngtonie razem ze swoimi dwiema córkami i pupilami. Niestety zamknięcie w czterech ścianach nie odbiło się zbyt dobrze na zdrowiu psychicznym żony byłego prezydenta USA. W jednym z podcastów przyznała ona, że cierpi na „depresję niskiego stopnia”. Dodając post na Instagramie, była pierwsza dama, uspokoiła swoich wszystkich fanów i podzieliła się zdjęciem z domowego zacisza.

Chciałam się z wami wszystkimi zobaczyć, ponieważ wielu z was zaglądało do mnie po wysłuchaniu podcastu z tego tygodnia. Po pierwsze – radzę sobie dobrze. Nie ma powodu, żeby się o mnie martwić. Tak jak powiedziałem w rozmowie z @Michele__Norris, myślę o ludziach, którzy ryzykują siebie dla reszty z nas – lekarzach, pielęgniarkach i wszelkiego rodzaju pracowników podstawowej opieki medycznej. Myślę o nauczycielach, uczniach i rodzicach, którzy właśnie próbują wymyślić szkołę na jesień. Myślę o ludziach protestujących i organizujących się na rzecz nieco większej sprawiedliwości w naszym kraju – zaczeła swój obszerny opis.

View this post on Instagram

I just wanted to check in with you all because a lot of you have been checking in on me after hearing this week’s podcast. First things first—I’m doing just fine. There’s no reason to worry about me. Like I said in that conversation with @Michele__Norris, I’m thinking about the folks out there risking themselves for the rest of us—the doctors and nurses and essential workers of all kinds. I’m thinking about the teachers and students and parents who are just trying to figure out school for the fall. I’m thinking about the people out there protesting and organizing for a little more justice in our country. The idea that what this country is going through shouldn’t have any effect on us—that we all should just feel OK all the time—that just doesn’t feel real to me. So I hope you all are allowing yourselves to feel whatever it is you’re feeling. I hope you’re listening to yourselves and taking a moment to reflect on everything that’s coming at us, and what you might be able to do about it. And to all of you who’ve reached out—thank you. I hope you’re also reaching out to all those you’re closest with, not just with a text, but maybe with a call or a videochat. Don’t be afraid to offer them a shoulder to lean on, or to ask for one yourself. Love you all. 📸: Adam Garber @garbr

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on

W weekend była pierwsza dama Ameryki dodała nowy post, i podzieliła się bardzo rzadkim spojrzeniem na wnętrze swojego domu. Na zdjęciu Michelle siedziała na sofie na tarasie znajdującym się na dachu budynku. Widzimy, że jest to niezwykle przytulne miejsce z drewnianą podłogą, wygodnymi meblami, oraz sporą ilością roślin doniczkowych. Na drugim planie rozciąga się przepiękny widok na okolicę. Została uchwucona w kadrze, gdy pisała list. Ubrana jest w dżinsy, luźny kardigan oraz duże okulary.

Miejmy nadzieję, że żona Baracka Obamy, tak jak zapewnia w poście, czuje się już znacznie lepiej.


Michelle Obama na tarasie swojego domu w Waszyngtonie

Michelle Obama na tarasie swojego domu w Waszyngtonie

Księżna Kate i Michelle Obama w Pałacu Kensington

Księżna Kate i Michelle Obama w Pałacu Kensington

Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?

Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×