Michelle Obama uczciła 60. urodziny męża niepublikowanym wcześniej zdjęciem. Malia Ann i Natasha kradną kadr. Jak one wyrosły!

Michelle Obama i Barack Obama

Michelle Obama i Barack Obama

Michelle Obama uczciła 60. urodziny męża, Baracka Obamy. Pokazała niepublikowane wcześniej, rodzinne zdjęcie. Córki byłego prezydenta przyciągają uwagę. Jak one wyrosły!

Barack Obama przez osiem lat był prezydentem Stanów Zjednoczonych. Gdy skończył pełnić wspomnianą funkcję skupił się na życiu rodzinnym. Polityk od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z Michelle Obamą, która uchodzi za wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Wspólnie wychowują dwie córki – 23-letnią Malię i 20-letnią Natashę.

Barack jakiś czas temu wydał książkę Ziemia obiecana, w której ujawnił wybrane informacje z życia prywatnego. Chociaż publikację chętnie kupowali sympatycy byłego prezydenta, to jego córki jeszcze do niej nie zajrzały. W jednym wywiadzie sam zainteresowany zażartował, że poczuł się urażony, ale tylko na chwilę. Potem odetchnął z ulgą. Nie ukrywa, że najbardziej stresuje się recenzją swojej żony i młodszej córki:

Powodem jest to, że Sasha to mini matka, a ja boję się Michelle – powiedział z uśmiechem. – A Sasha, ma zasadniczo taki sam wygląd i takie samo nastawienie.

Barack Obama i jego żona Michelle Obama co jakiś czas pojawiają się publicznie. W styczniu gościli podczas zaprzysiężenia Joe Bidena. Fryzura byłej Pierwszej Damy USA była prawdziwym hitem. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Michelle Obama uczciła 60. urodziny Baracka Obamy

4 sierpnia Barack Obama świętował 60. urodziny. Z tej okazji jego żona, Michelle przygotowała dla niego piękny prezent. Pokazała na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcie z rodzinnego albumu. Małżonkowie pozują w towarzystwie swoich córek. Dziewczyny zdecydowanie przyciągają uwagę.

Była Pierwsza Dama USA w opisie złożyła mężowi życzenia. Podziękowała mu też za to, że mimo wielu obowiązków, które spoczywają na jego barkach, zawsze stara się być dobrym ojcem:

Ze wszystkich Twoich osiągnięć wiem, że bycie obecnym, kochającym ojcem dla naszych dziewczynek przewyższa je wszystkie. Dziękuję, że nigdy nie pozwoliłeś, aby ciężar świata przeszkodził Ci w byciu wspaniałym mężem i ojcem. Wszystkiego najlepszego z okazji 60-tych urodzin.

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu. W komentarzach składają życzenia, a także komplementują przepiękny, rodzinny kadr.


Michelle Obama uczciła 60. urodziny Baracka Obamy

Michelle Obama uczciła 60. urodziny Baracka Obamy

Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena

Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena

Michelle Obama złożyła życzenia urodzinowe Barackowi Obamie

Michelle Obama złożyła życzenia urodzinowe Barackowi Obamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×