Michelle Obama chce pogodzić Meghan z rodziną królewską
Wirtualna Polska

Michelle Obama chce pogodzić Meghan z rodziną królewską. To niesamowite, co dla niej zrobiła

Michelle Obama o wywiadzie Meghan i Harry'ego

Michelle Obama o wywiadzie Meghan i Harry'ego

Wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey wywołał burzę w mediach. Głos w tej sprawie zabrała Michelle Obama. Zdradziła, co zrobiła, by pogodzić rodzinę królewską z księżną.

Wirtualna Polska

Wywiad Harry’ego i Meghan Markle, którego udzielili Oprah Winfrey, odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Zaraz po jego emisji w stacji CBS był komentowany i interpretowany przez specjalistów od rodziny królewskiej, którzy wnikliwej ocenie poddawali nie tylko wypowiedziane słowa, ale i mowę ciała. Nie zabrakło również opinii fanów monarchii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Żadna rozmowa, która pojawiła się w amerykańskiej telewizji, nie wzbudziła tak wielu emocji. Rewelacje, jakie pojawiły się w wywiadzie, nie postawiły rodziny królewskiej w najlepszym świetle. Sussexowie zarzucili potomkom królowej Elżbiety II rasizm, co spowodowało powszechne oburzenie. Jedna z bliskich osób tuż przed narodzinami Archiego miała zapytać Harry’ego o to, jak ciemną skórę będzie miał ich syn.

Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie, w którym odpowiedział na kontrowersyjne zarzuty. Zagraniczne tabloidy podają, że królowa wszczęła prywatne śledztwo, które ma jej pomóc w ustaleniu prawdy oraz planuje wyciągnąć surowe konsekwencje za to, że książę Karol nie odbierał telefonu od syna:

Cała rodzina jest zasmucona, gdy dowiedziała się, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan. Poruszane kwestie, szczególnie kwestia rasy, są niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, traktuje się je bardzo poważnie i rodzina omawia je prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny.

Michelle Obama zdecydowała się powiedzieć, co sądzi o wywiadzie Meghan i Harry’ego, po którym ich popularność zaczęła gwałtownie spadać nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Stanach Zjednoczonych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Michelle Obama skomentowała wywiad Harry’ego i Meghan. Co powiedziała?

Bezpośrednio po emisji odcinka, został on poddany obszernej krytyce. W Polsce jako pierwszy zrobił to książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, który nie zostawił na Meghan suchej nitki.

W Stanach Zjednoczonych również wielu specjalistów głośno komentowało rewelacje, jakie pojawiły się w rozmowie u Oprah. Głos w tej sprawie zabrała Michelle Obama, którą poproszono o komentarz podczas spotkania w programie telewizyjnym Access Hollywood.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jedna z najbardziej lubianych przez Amerykanów Pierwszych Dam zdecydowała się na szczere wyznanie, w którym przyznała, że modli się za Sussexów. Wierzy, że w ten sposób uda się jej pojednać Meghan z Windsorami:

Myśląc o tym, przez co przeszli Harry i Meghan, myślę o tym, jakie znaczenie ma w dzisiejszych czasach rodzina. Modlę się o przebaczenie, miłość i determinację, która pomoże im w przyszłości rozwiązać ten konflikt, ponieważ nie ma nic ważniejszego od rodziny.

Wirtualna Polska

Zgadzacie się ze słowami Michelle? Wierzycie w to, że Harry i Meghan mogliby w przyszłości pogodzić się z królową i pozostałymi członkami rodziny królewskiej?


Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena

Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Michelle i Back Obama w Pałacu Buckingham – 2011 rok

Michelle i Back Obama w Pałacu Buckingham – 2011 rok

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Ewa pisze:

    Uwazam ze ma osobowosc narcystyczna, caly czas tylko o sobie i jaka jest biedna, dziwne ze ze wszystkimi sie sklocila, sama mowi ze nie czytala o rodzinie krolewskiej prtzed zamzapojsciem i nie byla przygotowana na to co ja czeka? He? Mieszkala z Harrym rok przed slubem po pierwsze a po drugie jak gluipia trzeba byc zeby myslec ze my w to uwierzymy?Chcieli hucznego slubu a teraz mowi ze to bylo dla gawiedzi?Podatnicy za to placili a ona mowi ze to byc cyrk dla gawiedzi?I co tam robila Oprah? Przeciez Meghan byla C gwiazda telewizyjna nie przyjaznilaby sie z nia gdyby nie Harry i po co przyjechala na slub?Juz sie szykowala do wywiadu za 7 mln dolarow?

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×