Michele Morrone po roli w „365 dni” dostał angaż w serialu Netflixa! Premiera na dniach

Michele Morrone po sukcesie filmu Blanki Lipińskiej 365 dni i nagraniu płyty Dark Room nie osiadł na laurach. Właśnie zapowiedział udział w serialu Netflixa. Czy znów pokaże nam swoje ciało i akrobacje seksualne? 

Michele Morrone, czyli Massimo z 365 dni, zyskał w Polsce popularność dzięki roli w filmie Blanki Lipińskiej. Zaraz potem nagrał płytę Dark Room. Sala Palladium, gdzie odbył się premierowy koncert przystojnego Włocha, pękała w szwach.

Kim jest Michele Morrone?

Ten 30-letni, mierzący 183 cm wzrostu mężczyzna, od lat jest znany w swojej ojczyźnie, w której w 2016 roku wziął udział w Tańcu z gwiazdami. Zagrał też w wielu popularnych włoskich serialach. Aktor pochodzi z Melegnano – miasta położonego niedaleko Mediolanu. Od kilku lat aktor mieszka w Rzymie.

Michele Morrone jest rozwodnikiem. Jego była żona, Rouba Saadeh, to kobieta, która zasłynęła dzięki pracy w domu mody Ellie Saab, uznawanego za jeden z najbardziej ekskluzywnych na świecie. Para ma dwóch 5-letnich synów: Marcudo i Brado.

Michele Morrone z żoną i synem

Michele Morrone z byłą żoną i synem

Dzięki roli Massimo z 365 dni, Michele Morrone stał się w Polsce niekwestionowanym symbolem seksu. Erotyczny film Blanki Lipińskiej zdominował kina i zdeklasował konkurencję. W ciągu trzech tygodni od premiery obejrzało go ponad 1,5 miliona widzów.

W moim idealnym świecie pobiłabym „Kler”, bo ja bardzo lubię wygrywać w rankingach – przyznała Blanka Lipińska w rozmowie z Łukaszem Kijkiem.

Na początku kwietnia film trafił do sieci. Można go obejrzeć na platformie Netflix.

Michele Morrone: serial Il Processo

10 kwietnia na platformie Netflix pojawi się także nowy serial zatytułowany Il Processo z udziałem Michele’a Morrone. Obok niego wystąpią: Vittoria Puccini, Francesco Scianna i Camilla Filippi.

Tym razem nie będzie to opowieść erotyczna, a historia kryminalna. Główna akcja skupia się na morderstwie 17-latki nastolatki. W zbrodnię zamieszana jest prokurator powiązaną z ofiarą. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, ile odcinków będzie liczył serial i czy Morrone będzie się w nim rozbierał.

Póki co, Michele spędza czas w domu. I jest nie do końca ubrany 🙂

View this post on Instagram

Home alone.????

A post shared by Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial) on

 


Michele Morrone - jak wyglądają jego dzieci?

Michele Morrone - jak wyglądają jego dzieci?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×