Bujny zarost, wyrzeźbione ciało, a kiedyś? Tak Michele Morrone wyglądał zanim zmienił się w casanovę

Michele Morrone

Michele Morrone

Michele Morrone pokazał zdjęcie z młodości. Jak wyglądał przystojny aktor kilkanaście lat temu, zanim ktokolwiek myślał, że zostanie międzynarodową gwiazdą?

Michele Morrone nie domyślał się nawet, że kiedy przyjmie propozycję zagrania w filmie 365 dni, jego kariera nabierze szalonego wręcz tempa. Od kiedy ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej trafiła na platformę Netflix i stała się jedną z najchętniej oglądanych propozycji w ofercie stremingowego giganta, aktor bardzo szybko stał się znany na całym świecie, w tym m.in. w USA i Wielkiej Brytanii. Mimo krytyki znawców filmów, jego telefon nie milknie, a on może przebierać propozycjach. Zdaje się, że Złota Malina za scenariusz tylko przypieczętowała sytuację.

Jego konto na Instagramie śledzi już prawie 13 milionów internautów, a aktor otrzymuje coraz więcej propozycji współpracy. Na przykład został zaproszony do kampanii reklamowej Dolce&Gabbana.

Film okazał się wielkim sukcesem, więc nic dziwnego, że ekipa nie mogła się doczekać, by znów wejść na plan. Prace nad drugą częścią miały rozpocząć się już w zeszłym roku, ale plany twórców pokrzyżowała pandemia. Już jednak wiadomo, że aktorzy pracują. Fani zacierają ręce, a na Instagramie Michele zwiększyła się jego aktywność. Właśnie pokazał, jak wyglądała w dzieciństwie.

Jak Michele Morrone wyglądał w dzieciństwie?

Michele Morrone, zanim zdobył niebywałą popularność najpierw w Polsce, a potem na całym świecie, był już bardzo znany we Włoszech. Tam jest jego dom i mieszkają jego dwaj synowie. Aktor w 2014 roku wziął ślub z Roubą Saadeh. Chociaż ich związek po czterech latach należał do przeszłości, małżonkowie doczekali się Marcudo i Brado.

Gwiazdor chętnie dzieli się w sieci zdjęciami chłopców. Okazuje się, że w roli ojca odnajduje się świetnie. Ma też doskonały kontakt ze swoimi fanami. Właśnie na ich prośbę opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa. Już wówczas miał hipnotyzujące spojrzenie. Był ślicznym chłopcem, a jego synowie są do niego zaskakująco podobni. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.


Michele Morrone w dzieciństwie

Michele Morrone w dzieciństwie

Michele Morrone i Simone Sussina

Michele Morrone i Simone Sussina

Michele Morrone przyleciał do Polski

Michele Morrone przyleciał do Polski

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dla mnie on wcale nie wygląda jak Casanova. Po prostu miał taką rolę. Tak jak Maria. Grey 100 razy lepszy

  • Gość pisze:

    A może po prostu przystojny mężczyzna? Może pora pogodzić się z faktem, że nie każdy jest obdarzony urodą i zwyczajnie żyć bez obrażania innych na siłę?

  • Gość pisze:

    Wykapany oszołom Martyniuka,oczy i twarz nieskalana myślą,tak jak Blanka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×