Szukaj

Michele Morrone trafił do szpitala. Przeszedł operację. W jakim jest stanie?

Michele Morrone

Michele Morrone

Michele Morrone trafił do szpitala. Aktor, któremu popularność na całym świecie przyniósł film 365 dni, przeszedł operację. W jakim jest stanie?  

Michele Morrone zgodził się zagrać w filmie 365 dni, gdzie wcielił się w postać Massimo. Od tego momentu jego kariera ruszyła z kopyta. Gdy ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej trafiła na platformę Netflix i stała się jedną z chętniej oglądanych propozycji w ofercie streamingowego giganta, zyskał sławę na całym świecie.

Aktor zdobył mnóstwo nowych fanów, w tym m.in. z USA i Wielkiej Brytanii. Grywa w nowych produkcjach (będzie jedną z gwiazd kultowego serialu, pisaliśmy o tym tutaj), bierze udział w kampaniach reklamowych znanych marek.

Michele Morrone trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Michele Morrone prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 11 milionów osób. Stara się być w stałym kontakcie z fanami. Promuje projekty zawodowe, a także odsłania wybrane fragmenty życia prywatnego, czasami pokazuje bliskich. W środę właśnie w mediach społecznościowych ogłosił, że trafił do szpitala.

Morrone dodał zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Ma na sobie piżamę, można odnieść wrażenie, że jest podłączony do specjalistycznej aparatury. Tuż za nim znajduje się szafka, na której ustawiono lekarstwa. Michele zdradził, że ma za sobą operację. Na szczęście był to drobny zabieg i dobrze się czuje:

Mała operacja, ale jest ok – podpisał zdjęcie.

Michele Morrone trafił do szpitala

Michele Morrone trafił do szpitala

Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu do pełni sił.

Kiedy pojawi się druga część „365 dni”?

Chociaż Morrone aktualnie przebywa w szpitalu, już wkrótce wejdzie na plan. W tym roku ruszą zdjęcia do drugiej części 365 dniChociaż miały się one rozpocząć w zeszłym roku, pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała plany twórców.

Michele Morron podczas transmisji live podkreślił, że nie może udzielić zbyt wielu informacji. Powiedział jednak, że ekipa ruszy do pracy już w maju. Nie wiadomo jednak, na kiedy jest przewidziana premiera kolejnej części 365 dni.

Czekacie na ekranizację drugiej części książki Blanki Lipińskiej?


Michele Morrone trafił do szpitala

Michele Morrone trafił do szpitala

Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×