Szukaj

Michele Morrone nagrał piosenkę „Feel It”. Jak śpiewa Massimo z „365 dni”?

Michele Morrone (Massimo z 365 dni) nagrał płytę. Już niebawem usłyszymy pierwszy singiel z tego krążka. Wiadomo już, że w klipie pojawią się niepublikowane fragmenty filmu.
Michele Morrone – piosenka Feel It

Michele Morrone – piosenka Feel It

30-letni i mierzący 183 cm Michele Morrone, czyli Massimo z 365 dni, już zyskał w Polsce popularność dzięki roli w filmie Blanki Lipińskiej. Od lat jest znany w swojej ojczyźnie, czyli we Włoszech, gdzie w 2016 roku wziął udział w tamtejszej wersji Tańca z gwiazdami. Teraz okazuje się, ze aktor, model i tancerz ma jeszcze jeden ogromny talent – potrafi śpiewać.

Kim jest Michele Morrone?

Michele Morrone jest rozwodnikiem. Jego była żona, Rouba Saadeh, to kobieta na co dzień pracuje w domu mody Ellie Saab, który uchodzi za jeden z najbardziej ekskluzywnych na świecie. Para ma dwóch 5-letnich synów: Marcudo i Brado. Massimo urodził się 3 października 1990 roku i pochodzi z Melegnano – miasta położonego niedaleko Mediolanu. Od kilku lat jednak mieszka w Rzymie. Aktualnie podobno Michele Morrone jest singlem.

Miki jest zakochany w Polsce. Za każdym razem, jak jeżdżę po niego na lotnisko, to przytula mnie i mówi, że dobrze jest wrócić do domu. On jest tu przeszczęśliwy. To jest człowiek, który zjednuje sobie ludzi. W nim jest bardzo łatwo się zakochać, bo jest postacią otwartą. Jest po prostu kochany. U mnie w domu spędza całe tygodnie. Ma swoje dania ulubione. Specjalnie dla niego kupiłam ekspres do kawy. Nauczyłam się, co lubi jeść. Poznał też moją rodzinę – opowiadała Pomponikowi Blanka Lipińska.

Jednak pytana wprost o to, czy jest w związku z Michelem, nie odpowiedziała.

Michele Morrone: piosenka i teledysk

W piątek, 17 stycznia, ukaże się pierwsza piosenka Michele Morrone pt. Feel It zapowiadająca jego debiutancką płytę Dark Room. Cały album utrzymany będzie w klimacie rockowo-popowym, a jego premiera zapowiedziana jest na 14 lutego, czyli na walentynki.

Macie ochotę to poczuć? Na razie możecie zobaczyć okładkę singla.

Michele Morron – piosenka Feel It z płyty Dark Room

Michele Morron – piosenka Feel It z płyty Dark Room

Już sam trailer do filmu 365 dni jest jednym z częściej oglądanych zapowiedzi w historii polskiego filmu. W ciągu zaledwie tygodnia obejrzano go na YouTube już 2 miliony razy.

Michele Morrone – piosenki

Michele Morrone – piosenki


Michele Morron – piosenka Feel It z płyty Dark Room

Michele Morron – piosenka Feel It z płyty Dark Room

Michele Morrone Massimem w ekranizacji 365 dni

Michele Morrone Massimem w ekranizacji 365 dni

Michele Morrone nago

Michele Morrone nago

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×