Michele Morrone już tak nie wygląda. Nową fryzurą rozpalił wyobraźnię fanek: „Widać, że jesteś gotowy na nowy rozdział w życiu”

Michele Morrone

Michele Morrone

Michele Morrone w przerwie między zdjęciami do drugiej części 365 dni postanowił trochę o siebie zadbać. Pochwalił się nową fryzurą. Widać, że maszynka poszła w ruch.

Blanka Lipińska jest autorką powieści pt. 365 dni, w której przedstawiła losy Laury i Massimo. Tytuł ten w krótkim czasie zyskał uznanie wśród czytelników, a autorka rozpoczęła pierwsze negocjacje dotyczące jego ekranizacji. Film po niespełna miesiącu od premiery okazał się prawdziwym hitem, który bił rekordy oglądalności nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Zgodnie z obietnicą Lipińskiej, już od kilku tygodni trwają zdjęcia do kontynuacji produkcji, dzięki której kilka wschodzących gwiazd zyskało rozgłos. Szczególną sympatią od początku cieszy się przystojny odtwórca roli głównej – Michele Morrone. Fanki na całym świecie wprost oszalały na jego punkcie.

Michele Morrone zmienił fryzurę

Pochodzący z Włoch aktor bardzo lubi podgrzewać atmosferę i nie pozwala swoim fankom na to, by o nim zapomniały. Kilka tygodni temu w sieci rozgorzała dyskusja na temat jego orientacji seksualnej, ponieważ opublikował w sieci opatrzone serduszkiem zdjęcie z Simone Sussiną – drugim przystojniakiem z planu 365 dni. Na szczęście po kilku godzinach wyjaśnił, że łączy ich wyłącznie przyjaźń, zapewniając przy tym, że nie jest gejem.

Profil Morrone na Instagramie obserwuje blisko 12 milionów internautów, którzy chętnie podglądają, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Mężczyzna jest świadomy, że wzdycha do niego wiele kobiet, dlatego też nie szczędzi im widoków. Udostępnia zdjęcia, na których pokazuje swoje umięśnione ciało pokryte licznymi tatuażami.

Michele ostatnio miał sporo obowiązków na głowie, przez co zmuszony był odłożyć w czasie wizytę u fryzjera. Gdy w końcu udało mu się dotrzeć do salonu, postawił na modne cięcie. Wycieniował boki, a górę włosów pozostawił nieco dłuższą, co optycznie wyszczupliło jego twarz.

Nowa fryzura – napisał na Instagramie, pozując bez koszulki.

Fanki z całego świata nie szczędzą komplementów pod jego adresem. Nie mogą przestać zachwycać się swoim ulubieńcem w najnowszej odsłonie:

  • Wyglądasz świetnie!
  • Sexy!
  • Bardzo podoba mi się twoja nowa fryzura. Widać, że jesteś gotowy na nowy rozdział w swoim życiu.
  • Ale z Ciebie przystojniak!

Lubicie Michele w krótkich włosach, czy wolicie jego poprzednie wcielenia? W galerii przypominamy stare zdjęcia aktora, na których możecie zobaczyć, jak prezentował się z czupryną prawie do pasa.


Michele Morrone - nowa fryzura

Michele Morrone - nowa fryzura

Michele Morrone - nowa fryzura

Michele Morrone - nowa fryzura

Michele Morrone - nowa fryzura

Michele Morrone - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×