Michele Morrone jest gejem? Internauci dopatrzyli się coming outu. Sami zobaczcie, co pokazał

Michele Morrone

Michele Morrone

Michele Morrone pochwalił się bardzo dwuznacznym zdjęciem, na którym zapozował z jednym z przystojniaków z filmu 365 dni. Kadr opatrzył serduszkiem. Czy to coming out?

Już kilka tygodni temu aktorzy grający w wielkim hicie kinowym 365 dni wrócili na plan zdjęciowy. O wszystkim poinformowała swoich fanów Blanka Lipińska, która jest bardzo podekscytowana faktem, że powstaje kolejny już film na podstawie jej książki. Cała jej twórczość spotkała się wielką sympatią i wspaniałym odbiorem wśród fanów. Książka zyskała aprobatę milionów czytelników nie tylko z Polski, ale także z innych części globu. Pierwsza część filmu również okazała się komercyjnym sukcesem.

Ekranizacja powieści Blanki przyciągnęła do kin prawdziwe tłumy, a gdy kilka miesięcy później pojawił się w serwisie Netflix, tylko potwierdziła swoją pozycję. Film długo był najchętniej oglądaną przez użytkowników produkcją. Wielką sławą cieszy się nie tylko autorka powieści, ale także aktorzy, którzy wcielili się w główne role. Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka zyskali miliony fanów na całym świecie.

Michele Morrone opublikował dwuznaczne zdjęcie

Michele Morrone, który w filmach Blanki Lipińskiej gra główną rolę męską zawładnął sercami milionów kobiet. Brawurowo wcielił się w postać gangstera Massimo i rozkochał w sobie nie tylko filmową Laurę, czyli Annę Marię Sieklucką, ale także liczne grono kobiet, które wzdychają do przystojnego aktora. Po udziale w pierwszej części produkcji wprost nie mógł się opędzić od kolejnych propozycji współpracy. Nie mogło go oczywiście zabraknąć również podczas pracy nad kolejną ekranizacją bestselleru Lipińskiej.

Michele cieszy się ogromną sympatią również w sieci, a jego profil na Instagramie obserwuje ponad 12 milionów osób, co jest znakomitym wynikiem. Ostatnio do sieci trafia sporo zdjęć z filmowego planu, jednak przystojny aktor postanowił opublikować także bardziej osobisty kadr. Zapozował z przytulonym do siebie modelem Simonem Sussiną, który również zagra w drugiej części filmu. Samo zdjęcie, jaki i jego opis rozgrzały internet do czerwoności.

Jestem kłamcą – napisał Michele

Pod postem przystojnego odtwórcy roli Massimo aż zawrzało. Fani w kolejnych komentarzach dopytują o jego orientację seksualną. Na Instastories aktora pojawiło się to samo zdjęcie opatrzone serduszkiem, a zagraniczna prasa już informuje o głośnym coming oucie.

Michele Morrone zabrał głos w sprawie coming outu

Michele Morrone długo nie odpowiadał na komentarze fanów, a wszystko pozostawało w sferze domysłów. Po licznie ukazujących się w zagranicznych mediach artykułach na temat swojej orientacji i pytaniach fanów postanowił zabrać głos w sprawie i wyjaśnić wszystko w oficjalnej wypowiedzi. Zabrał głos na Instagramie.

Dziś rano obudziłem się z moim zespołem, który dzwonił do mnie i mówił:„ Hej, jest wiele artykułów… mówiących, że zrobiłeś coming out ”, ze względu na zdjęcie, które zrobiłem z Simone. Stał się moim bardzo dobrym przyjacielem, jesteśmy jak bracia. Kręcimy razem film. Ludzie, to był tylko obrazek. Nic więcej. A tak przy okazji… jestem bardzo dużym zwolennikiem społeczności LGBT. Ale mówimy tylko o normalnym zdjęciu. To nie był coming out.

Następnie postanowił wyjaśnić, dlaczego napisał, że jest kłamcą.

Aktor jest rodzajem kłamcy. Dlatego to napisałem. Grając… kogoś, kim nie jest. Nie zrobiłem coming outu. Tak więc przepraszam za zamieszanie. Jak powiedziałem, jestem wielkim zwolennikiem społeczności LGBT. Jest wielu młodych chłopaków i młodych dziewczyn, którzy z chęcią by się ujawnili, ale nie robią tego ze względu na swoje rodziny. Wiecie, szczęście jest bezcenne. Pokój i miłość. Tak bardzo Was kocham.

Michele tym samym uciął wszelkie spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej i tego, co łączy go z przystojnym modelem.


Michele Morrone i Simone Sussina

Michele Morrone i Simone Sussina

Michele Morrone i Simone Sussina

Michele Morrone i Simone Sussina

Michele Morrone, Simone Susinna i Blanka Lipińska – obsada drugiej części 365 dni

Michele Morrone, Simone Susinna i Blanka Lipińska – obsada drugiej części 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×