Portale plotkarskie w USA o „365 dni”. Hollywood upomina się o Michela Morrone’a. Jest „ekscytujący news”

Michele Morrone w światowych mediach

Michele Morrone w światowych mediach

Film 365 dni podbija Netflixa, a aktor wcielający się w głównego bohatera wyrósł na ulubionego bohatera amerykańskich serwisów plotkarskich. W wywiadzie dla TMZ przekazał "ekscytujący news" dotyczący swojej dalszej kariery. Hollywood czeka!

Blanka Lipińska niedawno napisała pierwszą książkę z serii 365 dniTrylogia, która reklamowana była jako połączenie 50 twarzy Gray’a Ojca Chrzestnego, opowiada losy Laury Biel, która zostaje porwana przez Włocha, szefa sycylijskiej mafii, Massimo.

Zainteresowanie powieścią było tak duże, że zdecydowano o jej ekranizacji. By podsycić czas oczekiwania, produkcja stopniowo dawkowała informacje na temat filmu. O tym, kto wcieli się w głównych bohaterów, oficjalnie poinformowano dopiero na początku grudnia, kiedy zdradzono pełną obsadę. Wśród aktorów nie zabrakło znanych i lubianych nazwisk, związanych z polskim show-biznesem.

Pierwsza część do kin trafiła 7 lutego i cieszyła się ogromną popularnością. Jednak potem wszystkie seanse filmowe zostały zawieszone w związku z pandemią koronawirusa. Dlatego zdecydowano o tym, że film zostanie udostępniony na platformie Netflix. W bardzo krótkim czasie obejrzało go mnóstwo widzów na całym świecie.

Michele Morrone w zagranicznych mediach. Czeka go wielka kariera

W ciągu zaledwie kilku dni film znalazł się na 1. miejscu TOP 10 serwisu. Bardzo szybko podbił serca widzów na świecie: m.in. w Wielkiej Brytanii i USA. Choć w Polsce znalazł się pod ostrzałem krytyków, to zagranicą reakcje na niego są bardzo entuzjastyczne i pada mnóstwo pytań kontynuację tytułu oraz angielski przekład książki.

Aktor odkrywający główną rolę, Michele Morrone, nie może odpędzić się od propozycji. Już wylądował na nagłówkach zagranicznych portali plotkarskich, a Hollywood puka do jego drzwi. To zapewne kwestia czasu, kiedy zobaczymy go w światowych produkcjach.

Zdjęcia Włocha od niespełna doby błyszczą na samej górze popularnego portalu Just Jared, który na Instagramie śledzi ponad 1,2 mln internautów. Wczoraj pojawiły się zdjęcia Michele’a wykonane przez paparazzi z Berlina, dziś natomiast w wyróżnionych publikacjach wspomniano o „ekscytujących wieściach” – planowanej przeprowadzce Włocha do Hollywood i kontynuacji 365 dni.

View this post on Instagram

Hot @netflix star @iammichelemorroneofficial, who plays the leading man in global sensation “365 DNI,” arrives at the airport in Berlin! #MicheleMorrone Photos: Backgrid

A post shared by Just Jared (@justjared) on

Michele Morrone o karierze w Hollywood i kontynuacji 365 dni w TMZ

Ale to nie wszystko. Przystojniak udziela się także charytatywnie, o czym można przeczytać na łamach TMZ. Kobiety na świecie są już pod wrażeniem nie tylko jego urody, ale także dobrego serca. Aktor dołączył do HalaHi jako ambasador marki. W niecałe 24 godziny zebrał 14 tysięcy dolarów na cele charytatywne. Co więcej, zdecydował się na przekazanie 100 % swoich dochodów ze swoich spersonalizowanych filmów na rzecz pomocy dzieciom w ciężkiej sytuacji.

Zapytany przez amerykański serwis o to, czy jest najseksowniejszym, żyjącym mężczyzną na świecie, odparł:

Co myślę o byciu najseksowniejszym, żyjącym mężczyzną świata? Cóż… A jestem?

Nie zabrakło także pytań o przeprowadzkę do Hollywood:

Wiecie – „american dream”. My aktorzy marzymy o tym, żeby zamieszkać i robić filmy w Hollywood. Dostałem teraz właściwą propozycję, więc muszę [się przeprowadzić].

Na koniec Morrone zdradził, co z drugą częścią 365 dni:

Czy będzie druga część? Odpowiedź brzmi tak. Wciąż nie wiemy, kiedy wejdziemy na plan, bo jak wiecie, cały świat jest sparaliżowany przez COVID. Ale jestem pewny, że zrobimy to.

Kto wie, może Morrone pojawi się na przyszłorocznej ceremonii Oscarów, która zaplanowana jest na kwiecień?


Michele Morrone w TMZ

Michele Morrone w TMZ

Michele Morrone na czołówce Just Jared

Michele Morrone na czołówce Just Jared

Michele Morrone w zagranicznych mediach

Michele Morrone w zagranicznych mediach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×