Michele Morrone: stare zdjęcia Massimo z 365 dni. Miał długie włosy i ubierał się zupełnie inaczej. Ale zmiana

Michele Morone na starych zdjęciach. Włoski aktor, w którym już kochają się rzesze Polek, jeszcze kilka miesięcy temu w niczym nie przypominał rozpalającego zmysły Massimo z filmu 365 dni. Miał długie włosy i był praktycznie nie do rozpoznania.

Odkąd wyszło na jaw, że to Michele Morrone zagra Massimo, czyli bezwzględnego szefa mafii sycylijskiej, w filmie 365 dni, którego premiera zapowiedziana jest na 7 lutego, Włoch jest „gorącym nazwiskiem”. Trochę więc już na jego temat wiadomo.

Morrone urodził się 3 października 1990 roku w Melegnano w Lombardii. W wieku 18 lat wyprowadził się z domu i zaczął życie na własny rachunek. Pracował jako kelner i na budowie, aż w końcu w 2013 roku wygrał casting do serialu Come un delfino.

Krok po kroku szedłem po kolejne role, aż znalazłem się tu, gdzie jestem – mówił w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Michele Morrone pokazał dzieci. Jak wyglądają? Ile ma i z kim?

Michele Morrone: stare zdjęcia. Jak wyglądał kiedyś?

Włoch z filmu 365 dni wystąpił także w innych produkcjach. Sporą popularność zyskał występując we włoskiej edycji Tańca z gwiazdami, w której zajął drugie miejsce.

Ale o ile chętnie mówi o swoim dzieciństwie i pracy, gdy rozmowa schodzi na tematy prywatne, nie jest już taki otwarty. Wiadomo tylko tyle, że w latach 2014-2018 był żonaty z libańską projektantką, Roubą Saadeh, z którą ma dwóch synów: Marcuda i Brado. Aktor przyznaje, że z byłą żoną pozostaje w dobrych stosunkach.

 Najważniejsze, żeby się nie spierać, tylko mądrze wychować dzieci – zaznaczył w wywiadzie.

Ślub Michele Morrone

Ślub Michele Morrone i Rouby Saadeh

Nie zdradził jednak czy obecnie jest z kimś związany.

Co równie ciekawe, przystojniak zaledwie kilka miesięcy temu wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Był prawie nie do poznania. A wszystko przez włosy – wtedy miał je długie, kręcone – sięgały mu aż do ramion. Jego strój także był znacznie bardziej casualowy. Zamiast drogich, szytych na miarę garniturów wybierał rozciągnięte swetry i jeansy.

Czy zatem po premierze i szumie związanym z filmem wróci do starego wizerunku?


Michele Morrone miał długie włosy

Michele Morrone miał długie włosy

Michele Morrone dawniej

Michele Morrone dawniej

Michele Morrone – stare zdjęcia

Michele Morrone – stare zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×