Nie żyje uczestnik „X-Factora”. Lekarze zbagatelizowali objawy poważnej choroby. Miał zaledwie 28 lat

Michel Merlo nie żyje

Michel Merlo nie żyje

Nie żyje 28-letni uczestnik programu X-Factor. Wokalista kilka dni przed śmiercią doznał bardzo niepokojących objawów, które miały zostać zbagatelizowane przez lekarzy. Później na ratunek było już za późno. 

Media właśnie obiegła informacja o śmierci włoskiego piosenkarza. Smutną wiadomość przekazała do prasy rodzina zmarłego, która zdradziła, dlaczego doszło do śmierci. Dla jego bliskich był to prawdziwy szok, ponieważ nic wcześniej nie zapowiadało, że dojdzie do wielkiej tragedii. Chociaż od dłuższego czasu nie czuł się najlepiej, to wydawało się, że cierpi jedynie na infekcję, którą da się wyleczyć. Lekarzy również nie zdołali postawić trafnej diagnozy i odesłali wokalistę z kwitkiem.

Niepokojące objawy choroby pojawiły się zaledwie w kilka dni i doprowadziły do śmierci młodego muzyka.

Michele Merlo nie żyje. Miał zaledwie 28 lat

Michele Merlo to włoski wokalista, który swoją karierę ze sceną rozpoczął od udziału w popularnych talent shows. Wystąpił w programie X-Factor, a także w bardzo popularnym we Włoszech Amici. Czekała na niego wielka kariera, ponieważ był bardzo uzdolniony. Nie tylko śpiewał, ale także świetnie grał na gitarze, komponował muzykę i pisał teksty. Poniżej ostatnie zdjęcie, które udostępnił w social mediach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michele Merlo (@michelemerlo)

Rodzina artysty po jego śmierci przekazała, że już od dłuższego czasu uskarżał się on na bóle głowy i gardła. W środę 2 czerwca trafił do szpitala, lekarze na izbie przyjęć w placówce niedaleko Bolonii mieli zbagatelizować objawy i odesłać go do domu z listą antybiotyków. Kolejnego dnia trafił od razu na oddział intensywnej terapii z objawami silnej białaczki, gdzie błyskawicznie przeszedł zabieg. Kolejnej nocy doznał wylewu krwi do mózgu. Niestety na ratunek było już za późno. Michele zmarł 6 czerwca wieczorem.

Poniżej możecie wysłuchać jednej z piosenek Michela.

 


Michel Merlo nie żyje

Michel Merlo nie żyje

Michel Merlo nie żyje

Michel Merlo nie żyje

Michel Merlo nie żyje

Michel Merlo nie żyje

Komentarze

  • Medyk pisze:

    Białaczka nie rozwija się gwałtownie u dorosłych, często to trwa kilka tygodni do miesięcy. Lekarze rzeczywiście zbagatelizowali faceta, bo objawy nieraz są bardzo mylące, a jak widać świadomość onkologiczna znikoma… Każdy z objawami przedłużajcego się przeziębienia czy bólami kosto stawowymi powinien zostać skierowany choćby na zwykłe badanie morfologii krwi z rozmazem. To proste badanie wykrywa dużo nieprawidłowości, a w przypadku białaczek, często wyniki krwi są na tyle alarmujące, że lekarz powinien podjąć konkretne działania.

  • Gość pisze:

    Zgadzam się, to samo pomyślałam, ale taki tytuł niestety lepiej się klika 🙂

  • Gość pisze:

    Po co tak pisać, ze zbagatelizowali! Lekarze i tak nie mają łątwo w czasach internetu a tu jeszcze wy szczujecie! Skoro wykryli silną białaczkę kolejnego dnia, to raczej nie mogli wiele zrobić!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×