Szukaj

Wielki skandal wisi w powietrzu! Polska gwiazda w zaawansowanej ciąży rozebrała się dla „Playboya”!

Michalina Olszańska w Playboyu! Aktorka, która we wrześniu zostanie mamą, pojawiła się na okładce magazynu dla mężczyzn. To pierwsza tak kontrowersyjna decyzja nowej naczelnej pisma.

Michalina Olszańska znowu ma swoje pięć minut w mediach, a wszystko to nie tylko za sprawą roli Violetty Villas. Okazuje się, że aktorka jest obecnie w ciąży i już we wrześniu zostanie mamą. Jednak fakt, że 26-latka jest w stanie błogosławionym nie przeszkodził aktorce, aby zaprezentować się w nagiej sesji w najnowszym numerze magazynu Playboy.

Olszańska jako pierwsza gwiazda w historii polskiego Playboya rozebrała się do rosołu będąc w ciąży. Stało się to w szczególnym momencie dla czasopisma, bowiem od niedawna redaktorem naczelnym Playboya jest kobieta – Anna Mierzejewska.

Sama Michalina natychmiast przyjęła propozycję sesji rozbieranej, pokazując tym, że nie boi się odważnych wyzwań. Aktorka znana z filmów Córki Dancingu czy Ja, Olga Hepnarova, obecnie zaprezentowała się w roli modelki, która na okładce Playboya z wystawionym językiem. Z całą pewnością już za kilka dni o tej kontrowersyjnej sesji będą grzmiały wszystkie tabloidy. Michalina jest na to przygotowana, sama mówi, że i tak zawsze była na językach i czuła się inna niż wszyscy:

 Szybko zorientowałam się, że jestem inna, niż moi rówieśnicy. Nie lepsza, tylko inna, bo byłam specyficznie wychowywana w specyficznym środowisku. Gdy więc uświadomiłam sobie, że jestem inna, a przez to może nawet trochę dziwna, dałam sobie mandat na robienie tego wszystkiego, na co tylko mam ochotę – dopóki nikogo nie krzywdzę. Dzięki temu osiągnęłam stan względnej wolności. Ostatecznie nikt nas tak nie ogranicza i nie krępuje, jak my sami.

Michalina zdradziła również, że praca na planie jest dla niej ogromnym wyzwaniem:

Kiedyś musiałam w scenie upaść na ziemię, gdzie leżało szkło. Przy czym szkło nie było elementem scenografii, tylko jakimś tam zwyczajnym szkłem. Moja agentka zgłosiła to do produkcji i dostała odpowiedź, że Michalina przecież w innym filmie pływała w Wiśle i żarła surowe świńskie serce, więc co to dla niej.

Jednak rozbierana sesja dla Playboya nie była dla Michaliny wielkim wyzwaniem. Tu musiała się tylko rozebrać, a nagość od lat jest dla czymś naturalnym:

Z tym nie mam problemu i nigdy nie miałam. Dla mnie ciało to dzieło sztuki, fragment przyrody, jak ocean. Dla ludzi nagość wciąż jest kontrowersyjna, a dla mnie dziwniejsze jest uzewnętrznianie się na Instagramie, opowiadanie o swoich chorobach, pieluchach dziecka i właściwie całym swoim życiu –  kończy Michalina.

Kupicie Playboy na lipiec 2019 z ciężarną Michaliną Olszańską?

 


Michalina Olszańska, która we wrześniu zostanie mamą pojawiła się na okładce Playboya.

Michalina Olszańska, która we wrześniu zostanie mamą pojawiła się na okładce Playboya.

Michalina Olszańska w Playboyu

Michalina Olszańska w Playboyu

Michalina Olszańska zagra Violettę Villas

Michalina Olszańska zagra Violettę Villas

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×