Szukaj

Michalina Manios z „Top Model” pokazała się po kilku latach przerwy! Wróciła kompletnie odmieniona

Michalina Manios nowe zdjęcia

Michalina Manios nowe zdjęcia

Michalina Manios z trzeciej edycji Top Model w 2013 roku zniknęła z show-biznesu. Od tego czasu przeszła sporą metamorfozę. Przefarbowała włosy, zapuściła grzywkę i znacznie schudła. Zobacz jej najnowsze zdjęcia.

Michalina Manios to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Top Model. Na casting do programu przyszła w 2013 roku i od tamtej pory zniknęła z show-biznesu. Choć starała się przedrzeć przez tłum pierwszoligowych celebrytów, nie udało się jej zrobić kariery na wybiegach. Dzisiaj główną uwagę przyciągają nie tyle jej osiągnięcia, co wizerunek.

Modelka uczestnicząc w programie przeszła metamorfozę pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. Fryzjerzy skrócili jej włosy i przefarbowali je na blond. Obecnie po tym kolorze nie ma już śladu. Manios zapuściła włosy, zrobiła sobie grzywkę i przefarbowała się na ciemno, do tego sporo schudła. Swoją smuklejszą sylwetką pochwaliła się na zdjęciu, na którym pozuje ubrana jedynie w krótki sweterek i majtki.

Opublikowany przez Michalina Manios Piątek, 26 kwietnia 2019

Michalina Manios – kariera po Top Model

Michalina była najbardziej intrygującą uczestniczką polskiego Top Model. Do programu przyszła jako kobieta, choć urodziła się jako hermafrodyta, a po porodzie lekarze i rodzice nadali jej płeć męską. Jej trudna historia wstrząsnęła Polską. W jednej chwili zyskała rzeszę zarówno fanów, jak i wrogów. Tych pierwszych było zdecydowanie więcej, bo dotarła aż do finału, ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Kto wie, czy jeśli wygrałaby program, nie zabawiłaby na ścinakach na dłużej?

Po programie było o niej jeszcze głośno za sprawą udziału w The Voice of Poland i afery finansowej, która dotyczyła jej rodziny. Zainteresowana szybko skomentowała sprawę i usunęła się w cień:

W związku z pojawiającymi się w internecie i prasie informacjami dotyczącymi mnie i mojej rodziny, oświadczam, że staliśmy się ofiarami medialnych oszczerstw. Nasze podstawowe prawo do godności zostało brutalnie pogwałcone przez osoby ślepo goniące za sensacją, nie zważając na wyrządzenie nieodwracalnej w skutkach krzywdy.

Spójrzcie na jej nowe zdjęcia! Bardzo się zmieniła?

Opublikowany przez Michalina Manios Wtorek, 23 kwietnia 2019

Naj­trud­niej­sze pytania za­daje­my sa­mi sobiechcąc śle­po wierzyć w echo od­bi­jających się odpowiedzi. Gu­bimy…

Opublikowany przez Michalina Manios Środa, 23 maja 2018

Zobacz: Michalina Manios z Top Model pokazała chłopaka! W programie zasłynęła wyznaniem o hermafrodytyzmie

Zobacz: Michalina Manios sporo schudła! Traci kilogramy przed występem w “The Voice of Poland”?

Zobacz: Paulina Papierska przeszła wielką metamorfozę! Będziecie zaskoczeni nową fryzurą zwyciężczyni “Top Model”!


Michalina Manios w 2019 roku

Michalina Manios w 2019 roku

Michalina Manios w bieliźnie

Michalina Manios w bieliźnie

Michalina Manios obecnie

Michalina Manios obecnie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×