Michalina Manios z „Top Model” wraca z nową fryzurą. Takiej grzywki w show-biznesie nie ma żadna gwiazda

Michalina Manios

Michalina Manios

Michalina Manios przeszła metamorfozę. Gwiazda Top Model diametralnie zmieniła swój wizerunek. Zapomnijcie o krótkiej blond fryzurze. Zobaczcie, jak wygląda.

Top Model to program, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Na castingi przychodzą setki aspirujących modeli i modelek, którzy marzą o wielkiej karierze, sławie i pieniądzach. Telewizyjne show jest przepustką do show-biznesu, z której skorzystali już m.in. Karolina Pisarek, Kasia Szklarczyk, Jakob Kosel czy Osi Ugonoh. Nic więc dziwnego, że po dziesięciu sezonach wciąż nie brakuje kandydatów.

Michalina Manios również należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Top Model. Na castingu pojawiła się w 2013 roku. Długo próbowała osiągnąć sukces w modelingu. Gdy kariera na wybiegu jej nie wyszła, zabrała się za śpiewanie. W ciągu ostatnich lat bardziej zwracała na siebie uwagę metamorfozami, które przechodziła.

Widzowie Top Model doskonale pamiętają intymne wyznanie Michaliny. Uczestniczka show zdradziła, że jest hermafrodytą – po porodzie lekarze oraz rodzice nadali jej płeć męską. Jej trudna historia wstrząsnęła Polakami. W finale show przyznali jej trzecie miejsce.

Kilka lat później spróbowała swoich sił w piątej edycji The Voice of Poland. Następnie na światło dzienne wyszła afera finansowa, która dotyczyła jej rodziny. Manios szybko skomentowała sprawę i postanowiła usunąć się w cień:

W związku z pojawiającymi się w internecie i prasie informacjami dotyczącymi mnie i mojej rodziny oświadczam, że staliśmy się ofiarami medialnych oszczerstw. Nasze podstawowe prawo do godności zostało brutalnie pogwałcone przez osoby ślepo goniące za sensacją, nie zważając na wyrządzenie nieodwracalnej w skutkach krzywdy.

Michalina Manios przeszła metamorfozę

W każdym sezonie Top Model jest etap, w którym specjaliści zmieniają wizerunek uczestników. Michalina z metamorfozy wyszła z krótką blond fryzurą. Obecnie po tym kolorze nie ma już śladu. Najnowsze zdjęcia Manios opublikował stylista fryzur, z którego usług korzysta. Zafundował jej grzywkę o niepopularnym kształcie. Dotychczas żadna z rodzimych gwiazd nie zdecydowała się na takie cięcie.

Gwiazda obecnie ma brązowy odcień włosów. Postawiła również na oryginalnie zaokrągloną grzywkę:

Dziś odwiedziła mnie @maniosmichalina_89 . Już kilka dobrych lat dbam o Jej włosy . Dziękuję za super wizytę – napisał autor metamorfozy.

Poprzednie wcielenia Michaliny znajdziecie w galerii. Które było najlepsze?


Michalina Manios | fot. instagram.com/piotr_michalak_fryzjer

Michalina Manios | fot. instagram.com/piotr_michalak_fryzjer

Michalina Manios | fot. instagram.com/piotr_michalak_fryzjer

Michalina Manios | fot. instagram.com/piotr_michalak_fryzjer

Michalina Manios

Michalina Manios

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×