Szukaj

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali „Azja Express”! Fani uważają, że na to nie zasłużyli: „Należała im się jakaś kara za…”

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali "Azja Express"

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski niesłusznie wygrali program Azja Express?

Wczoraj odbył się finał programu Azja Express. Najlepsi okazali się Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. W końcowym starciu pokonali Agnieszkę Włodarczyk i Marię Konarowską oraz Izabellę Miko i Leszka Stanka.

Fani wyścigu po Azji nie są do końca zadowoleni z jego zakończenia. Uważają, że aktor powinien dostać jakąś karę za niewykonanie finałowego zadania. Michał i Ludwik mieli zrobić zdjęcie trzem policjantom stojącym na jednej nodze. Niestety nie znaleźli ich i zamiast tego kupili trzy czapki, napisali na nich słowo „policja” i sfotografowali trzy przypadkowe osoby.

Troszkę oszukane to zwycięstwo według mnie. Chłopaki nie zrobili poprawnie zadania z policjantami, ale mimo to Gratulacje – napisał internauta

Należała im się jakaś kara za zdjęcie z policjantami, bo nie zrobili tego zdjęcia z policją, tylko ze zwykłymi mieszkańcami w czapkach z napisem policja. Dziewczyny wykonały to zadanie, chłopaki zawalili! – dodał kolejny

Wszystko fajnie, zasłużyli tylko zadanie, które wykonali na odwal się mogło zostać im nie zaliczone. Dziewczyny wykonały swoje zadanie jak należy, a i tak deptały im po piętach. Brawo! – zauważyła inna osoba

Z pewnością produkcja wyścigu po Azji niczego nie przeoczyła i to zadanie mogło zostać tak wykonane. Jeszcze raz gratulujemy wygranej! Nie możemy doczekać się kolejnej edycji programu! 🙂

Zobacz także: Gwiazdy Azja Express postanowiły sprawdzić jak podróżuje się autostopem po Warszawie!

Ludwik Borkowski i Michał Żurawski wygrali Azja Express

Ludwik Borkowski i Michał Żurawski wygrali Azja Express

Michał Żurawski wygrał Azja Express

Michał Żurawski wygrał Azja Express

Kim jest Piotr Żurawski brat Michała Żurawskiego

Michał Żurawski wygrał „Azja Express”


Kto wygrał Azja Express? Michał Żurawski

Kto wygrał Azja Express? Michał Żurawski

Ludwik Borkowski i Michał Żurawski wygrali Azja Express

Ludwik Borkowski i Michał Żurawski wygrali Azja Express

Michał Żurawski wygrał Azja Express

Michał Żurawski wygrał Azja Express

Dodaj komentarz

  • Gość Ewa pisze:

    Zurawski okazal się nieustannie skrzywionym prostakiem , klnacym bez opamiętania i do tego seksista . A najgorsze jest to , ze ostatecznie probowal wmowic wszystkim , ze tylko inteligentni zrozumieli jego dowcipy i gadke o kobietach. mózgiem tego duetu był Borkowski . A ta heca z policjantami ? Przeciez to oszustwo. Dziewczyny wygraly.

  • DECZKAJW pisze:

    Zgadzam się całkowicie z w/w opinią.Wygrana należała się DZIEWCZYNOM ,a nie chamowatemu Żurawskiemu .Do tej pory nie wiedziałam,że za chamstwo i oszustwo w wykonaniu zadania z policjantami można zwyciężyć i dostać pokaźną nagrodę.To tylko w programie Azja Ekspres.Chyba ,że tak było napisane w scenariuszu by obrażać kobiety.

  • nadmuchany paf pisze:

    Ja oglądałam wszystkie francuskie części tego programu , który nosił nazwę Pekin Expressi i tam nie było mowy , żeby uczestnicy złamali reguły gry , czy tez nie wykonali poprawnie zadania. Natychmiast byli dyskwalifikowani w danej konkurencji i spadali na ostatnie miejsce lub otrzymywali karę , która miała konsekwencje w kolejnych konkurencjach , odcinkach. Nie powinni wygrać!!! Nagroda należała sie DZIEWCZYNOM ,które sumiennie wykonywały zadania poprawnie i do końa. Brawo dla NICH były napradę DZIELNE i zwsze RADSNE, mimo trudności, wprost przeciwnie do nagminnie przeklinającego i niemiłego , zawsze niezadowolonego , naburmuszonego na wszystkich Żurawskego. Prawdziwy niekulturalny chamski typ z tego „aktora”.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×