Michał Żebrowski z żoną świętują 10. rocznicę ślubu na okładce „L’Officiel”. Internauci podzieleni: „Co autor miał na myśli?”

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska, ślub

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska, ślub

Michał Żebrowski z żoną na okładce L'Officiel Polska świętują 10. rocznicę ślubu. Zdjęcie wykorzystane na czołówce magazynu wzbudziło wielkie poruszenie wśród internautów. Wielu z nich zastanawia się nad tym, co autor miał na myśli.

Michał Żebrowski przez lata wypracował sobie opinię jednego z najlepszych aktorów w kraju. Na przełomie XX i XXI wieku stworzył szereg niezapomnianych kreacji aktorskich. Jego wcielenia z Ogniem i mieczem, Wiedźmina czy Sępa przeszły do historii polskiego kina, jako jedne z najlepszych ról męskich. Gwiazdor przez lata był najbardziej pożądanym mężczyzną w Polsce. Kobiety wręcz szalały na jego punkcie. Ostatecznie serce przystojniaka skradła piękna, młodsza o 15 lat Aleksandra Żebrowska.

Para pobrała się dokładnie 10 lat temu. 20 czerwca 2009 roku, zakochani powiedzieli sobie „tak”, podczas ceremonii w samym sercu Tatr – w Brzegach-Rynias. Małżonkowie doczekali się dwóch synów – w 2010 roku urodził się Franciszek, a trzy lata później Henryk. Cała rodzina uchodzi za jedną z najpiękniejszych i zarazem najrzadziej pokazujących się w mediach. Żebrowscy większość czasu, poza pracą w popularnym Teatrze 6. piętro, zlokalizowanym w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, spędzają w swoim domu na Podhalu, w którym prowadzą gospodarstwo ekologiczne.

Zobacz: Żona Michała Żebrowskiego pokazała rozstępy, a przecież ma ciało jak modelka Anja Rubik!

Z pewnością wielką gratką dla fanów Oli i Michała jest ich obecność na okładce nowego numeru polskiej edycji luksusowego pisma L’Officiel. W ten sposób małżonkowie uczcili swoje „aluminiowe gody”. Na czołówce możemy zobaczyć zdjęcie przedstawiającego stojącego na taborecie, elegancko ubranego aktora z uniesioną głową. Na jego twarz pada strumień światła. W tle zaś, pod ścianą, stoi jego małżonka. Aleksandra ma na sobie jedynie seksowny strój kąpielowy i prześwitujące szpilki. Intrygujący kadr wprawił fanów w osłupienie.

Fotografia wzbudziła sporo emocji wśród internautów. Niemalże każdy zinterpretował zdjęcie pary na swój sposób. W komentarzach na Instagramie Jastrząb Post możemy przeczytać takie oto opinie:

  • Że niby on dominuje ją?
  • Okropne, jakby stał na stołku i chciał się wieszać.
  • A ja uważam że za sukcesem (patrzy w stronę słońca) Michała stoi jego seksowna, mądra żona…. Ja tak to widzę.
  • Jak dla mnie chodzi o to, że to on jest na „świeczniku”, a ona stoi w jego cieniu.
  • Bez ładu i składu, ta poza pod ścianą i strój…
  • Michał wygląda jak skazaniec błagający o łaskę z nieba
  • A czego to Michał szuka? Co autor miał na myśli?

Ostatecznie wszystkie wątpliwości rozwiał sam Michał, który na swoim profilu skomentował intrygującą fotografię w następujący sposób:

Wystawiony do wiatru 🙂

Bardziej udanej małżeńskiej sesji rocznicowej dawno nie widzieliśmy. A wam jak się podoba?

Zobacz: Atrakcyjna Aleksandra Żebrowska wystrzeliła wakacyjną petardę! Zdjęła spodnie i koncertowo wypięła swoje soczyste pośladki!


Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska na okładce L'Officiel Polska

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska na okładce L'Officiel Polska

Ślub Michała i Aleksandry Żebrowskich

Ślub Michała i Aleksandry Żebrowskich

Ślub Aleksandry i Michała Żebrowskich

Ślub Aleksandry i Michała Żebrowskich

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×