Szukaj

Uwielbiana gwiazda wraca do „Na dobre i na złe”. Oglądalność znów poszybuje w górę

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe

Wielka gwiazda wraca do serialu Na dobre i na złe. Po ponad półrocznej przerwie jeden z bohaterów znów pojawi się na ekranie. 

Na dobre i na złe gości na antenie TVP2 od 7 listopada 1999 roku. Serial przedstawia losy pacjentów i personelu szpitalu w fikcyjnym, podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Początkowo akcja serialu była skupiona wokół Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Bruskiego (Artur Żmijewski) oraz Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński).

Z czasem losy głównych bohaterów zaczęły rozwijać się. Do obsady dołączały kolejne postaci, które zmieniały się na przestrzeni lat. Część aktorów zrezygnowała z dalszej gry, inni po miesiącach przerwy wracali na plan.

Michał Żebrowski wraca do Na dobre i na złe

Wśród aktorów, którzy ponownie dołączyli do ekipy, jest Michał Żebrowski, który od 2011 roku wciela się w postać doktora Falkowicza. Widzowie przez kilka miesięcy nie mogli oglądać wątków ze swoim ulubionym bohaterem. Aktor wybrał się na urlop. Jak donosił w sierpniu Super Express, głównym powodem był fakt, że Michał  i jego żona, Ola, powitali na świecie synka, Feliksa. Gwiazdor chciał więc jak najwięcej czasu spędzić z dzieckiem.

Scenarzyści zadbali o to, by Żebrowski miał otwartą furtkę w momencie, w którym zechce wrócić do pracy. Jego postać wysłano do Ameryki:

 Na szczęście to tylko przerwa, więc tym scenarzyści tym razem nikogo nie uśmiercą, jak to miało już miejsce w przypadku innych postaci — podawał tabloid.

Na dobre i na złe odc 748, Wiki (Katarzyna Dąbrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski, Jędrek (Iwo Wiciński)

Na dobre i na złe odc 748, Wiki (Katarzyna Dąbrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski, Jędrek (Iwo Wiciński)

Po półrocznej przerwie Michał Żebrowski wrócił na plan. Pojawi się już w 795. odcinku serialu. Falkowicz wróci do Polski i trafi na kwarantannę, którą spędzi w towarzystwie Iwony (Jagoda Stach), śpiewaczki operowej. Nie zabraknie niespodziewanych wydarzeń:

Romantyczny nastrój przerwą nagłe skurcze. Okaże się, że Jagoda zaczyna niespodziewanie rodzić — podaje Fakt.

Co z tego wyniknie? O tym będą mogli się przekonać widzowie TVP2 już 20 stycznia. Serial zostanie wyemitowany o 20:55.

W czym grał Michał Żebrowski?

Michał Żebrowski od lat jest związany z aktorstwem. W 1995 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Już w czasie studiów pojawiał się przed kamerą. Zagrał m.in. w dramacie telewizyjnym Feliksa Falka Samowolka oraz dreszczowcu telewizyjnym Wynajmę pokój. Z kolei na scenie debiutował w 1994 roku. Był jednym z bohaterów sztuki Johna Osborne’a Miłość i gniew.

W kolejnych latach Michał na swoim koncie zapisał mnóstwo ról w mniejszych i większych produkcjach, wśród których warto wymienić takie tytuły jak m.in. Pan Tadeusz, Ogniem i mieczem, Wiedźmin, Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem oraz Facet (nie)potrzebny od zaraz.


Na dobre i na złe, Artur Bart (Piotr Głowacki), Falkowicz (Michał Żebrowski)

Na dobre i na złe, Artur Bart (Piotr Głowacki), Falkowicz (Michał Żebrowski)

Michał Żebrowski z synkiem

Michał Żebrowski z synkiem

Michał Żebrowski z trzecim synem

Michał Żebrowski z trzecim synem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Szkoda, że wraca…. Kasia Skrzynecka mam nadzieję że zostanie?! Damięcki też mi ostatnio n……. e

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×