Szukaj

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie żony ze szpitala. W komentarzach dostał mnóstwo wsparcia od fanów

Michał Żebrowski

Michał Żebrowski

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie żony ze szpitala. Aleksandra jest podłączona pod aparaturę i trzyma w rękach i maleńkiego synka. Pod postem zamieścił bardzo mocny przekaz.

Aleksandra Żebrowska jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Żona uwielbianego aktora niedawno urodziła trzeciego syna. Od samego początku ciąży przyszła mama chętnie opowiadała o swoim odmiennym stanie. Publikowała kolejne zdjęcia, a przed fanami nie miała wielu tajemnic. Ciążę ogłosiła w bardzo zabawny sposób – dodała kadr, na którym trzymała w ręku kiszonego ogórka. Przez całe lato pokazywała, jak odpoczywa i przygotowuje się na powitanie maleństwa. Nie wstydziła się pokazać swojego ciała w bikini, a nawet bez niego, a tuż po porodzie szybko wróciła do sieci.

Fani pokochali ją przede wszystkim za ogromną szczerość i jeszcze większy dystans do siebie. Jest ona przykładem na to, że macierzyństwo nie zawsze jest takie różowe, jak często kreuje się je w social mediach. Na jej profilu próżno szukać cukierkowych zdjęć, które publikują kolorowe magazyny. Ola nie wstydziła się pokazać swojego ciała kilka dni po powrocie z porodówki i nie krępuje się także opowiadać o zmęczeniu i problemach. Jest też jedną z tych gwiazd, które głośno i dosadnie wsparły Strajk Kobiet.

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie żony ze szpitala

27 stycznia opublikowano wyrok Trybunału Konstytucyjnego dotyczący zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Nie daje on prawa decydowania kobietom o przebiegu swojej ciąży. Wywołało to ogromny sprzeciw większości społeczeństwa. Na przełomie października i listopada Polacy tłumnie wyszli na ulice i protestowali przeciwko tej ustawie. Gwiazdy publikowały mnóstwo apeli do rządzących i wyrażały swoje stanowisko w sprawie. Gdy przepisy weszły w życie na nowo rozgorzała dyskusja.

Głos w tej sprawie postanowił zabrać także Michał Żebrowski. Aktor opublikował zdjęcie swojej żony prosto z porodówki, kilka chwil po tym, jak na świat przyszedł ich syn Feliks. Ola jest podłączona do aparatury podającej tlen i trzyma w rękach maleńkiego syna.

Zostawcie Kobiety w spokoju. Zostawcie nas w spokoju – podpisał fotografię.

Żebrowscy po raz kolejny dosadnie przekazali swoje zdanie na temat kontrowersyjnej ustawy. Aktor stanął nie tylko w obronie swojej żony, ale także wszystkich polskich kobiet. Fani nie szczędzą mu pochwał i gratulują Oli takiego wsparcia.


Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska karmi synka

Ola Żebrowska karmi synka

olazebrowska_124206652_163619252121472_4133448836887029589_n

Aleksandra Żebrowska publikuje na Instagramie zdjęcia na których karmi piersią

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    a po co to pokazywać? czy to jest jedyan rzecz którą macie do pokazania?? Niedobrze mi się juz robi: albo brzuchy albo biusty wszystko nieestetyczne…PO CO? jaki cel ? Zdobycie ludzkiej uwagi?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×