Szukaj

Ola Żebrowska wpis o straconych ciążach konsultowała z mężem. Jego pierwsza reakcja? „Czytam, a potem…”

Michał Żebrowski

Michał Żebrowski

Ola i Michał Żebrowscy miesiąc temu po raz trzeci zostali rodzicami. Ich droga do rodzicielstwa nie była jednak łatwa. Żona aktora jeszcze będąc w ciąży, napisała o swoich kilku poronieniach. Jak na ten post zareagował jej mąż?

Aleksandra Żebrowska niedawno urodziła trzecie dziecko. Na świecie pojawił się jej syn Feliks. Od samego początku przyszła mama chętnie informowała na Instagramie o tym, jak przebiega jej ciąża. Obserwatorzy mogli razem z nią odliczać dni do zbliżającego się rozwiązania. Nie miała żadnych oporów, by pokazywać swoje ciało w pełnej okazałości.

Trzeci syn Michała Żebrowskiego i jego żony przyszedł na świat na początku sierpnia. Gwiazda do samego końca ciąży była aktywna na Instagramie i nic nie zmieniło się także po narodzinach chłopca. Świeżo upieczona mama niemal natychmiast wróciła do sieci, by informować swoje obserwatorki, jak wygląda jej życie z trójką dzieci u boku. Ola bardzo szybko zyskała sobie sympatię internautów. Głównie dlatego, że we wpisach jest niezwykle szczera.

Nie kreuje cukierkowego macierzyństwa i idealnej figury. W odważny sposób potrafi powiedzieć o problemach i obnażyć swoje niedoskonałości. Będąc w trzecim trymestrze, opublikowała wpis 0 straconych ciążach.

Dlatego ja też się dzielę — będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich, którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”.

Jej słowa wywołały ogromne poruszenie w sieci.

View this post on Instagram

„Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko – nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą – poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami – dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę – będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach – ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️🤗

A post shared by Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) on

Michał Żebrowski o odważnym wpisie swojej żony

Ola zasłynęła w social mediach z tego, że nie owija w bawełnę i nazywa rzeczy po imieniu. Jak na bardzo szczery post swojej żony zareagował Michał Żebrowski?

Pewnego dnia Ola wręcza mi tekst i pyta, co o tym sądzę. Czytam, a potem jej dziękuję, nie tylko w moim imieniu – zdradził aktor w wywiadzie dla „Na żywo”.

Internauci oczywiście nie przeszli obojętnie według tego ważnego komunikatu świeżo upieczonej mamy. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy gratulowali jej odwagi i życzyli szczęśliwego rozwiązania. Znalazły się też słowa od kobiet, które w swoim życiu przeżyły podobną walkę o macierzyństwo. Jak ten odzew internautów skomentował Michał Żebrowski?

Chyba adekwatny do rangi tematu i sposobu opisu sytuacji kobiet, które chcą być matkami. Czyli olbrzymi.

Ola cały czas w swoich postach jest bardzo prawdziwa i to właśnie przyciągnęło do niej wierną grupę ponad 93 tysięcy obserwatorów, a ta liczba stale rośnie.


Michał Żebrowski i Ola Żebrowska

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska

fot. AKPA

scena z: Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Ślub Michała i Aleksandry Żebrowskich

Ślub Michała i Aleksandry Żebrowskich

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×