Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Żona Michała Żebrowskiego nie jest tak perfekcyjna jak mogłoby się wydawać! Przystojny aktor zdradził nieznane oblicze ukochanej!

Michał Żebrowski z żoną


Żona Michała Żebrowskiego nie jest perfekcyjna

Michał Żebrowski i jego piękna żona Aleksandra na każdej imprezie prezentują się niemal perfekcyjnie. Ponadto Ola znana jest również z nienagannego stylu, którym permanentnie zachwyca na czerwonym dywanie. Jak się jednak okazuje, seksowna żona Żebrowskiego nie jest wcale tak idealna jak mogłoby się wydawać.

Michał udostępnił na InstaStories zabawne zdjęcie ukochanej, gdzie ta wypoczywa na łóżku w domowym zaciszu. Fotografia nie wzbudziłaby z pewnością aż takiej sensacji, gdyby nie fakt, że żona Żebrowskiego założyła dziurawą skarpetę 🙂

Kochanie, gdzie dzisiaj byłaś? – napisał Michał na opublikowanym zdjęciu.

Przystojny aktor prawdopodobnie chciał zasugerować, że jego ukochana dopiero co wróciła z dalekiej wyprawy, na której zniszczyła skarpety.

Przypominając inny incydent z życia prywatnego Żebrowskich, jesteśmy pewni, że Aleksandra nie obrazi się na męża. Jakiś czas temu Michał opublikował nagie zdjęcie ukochanej. Mimo oburzenia internautów, kobieta wykazała się dużym dystansem do siebie i obróciła sprawę w żart:

Uwolnić sutka! – napisała Aleksandra pod publikacją.

Ale uroczo! Popularna para wskoczyła w identyczne piżamy i oddała się czułościom pod jemiołą! Zwróćcie uwagę na TEN szczegół

Seksowna żona Michała Żebrowskiego zaszalała jak nigdy wcześniej! Pokazała się w samych majtkach! Fani oszaleli z zachwytu!

Gwiazdy na VIVA! Photo Awards 2017: Julia Wieniawa, Anna Dereszowska, Rafał Maślak, Karolina Szostak, Michał Żebrowski

Podoba ci się Michał Żebrowski?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×