Szukaj

Pilny apel Michała Wójcika. Prosi o pieniądze na leczenie chorej na raka ukochanej

Michał Wójcik zbiera pieniądze na leczenie ukochanej

Michał Wójcik zbiera pieniądze na leczenie ukochanej

Michał Wójcik zwrócił się z prośbą o pomoc. Poinformował, że jego ukochana, Jani, walczy z nowotworem. Jak na jego apel zareagowali internauci?

Michał Wójcik ze sceną związany jest od lat. Występuje w kabarecie Ani Mru Mru i cieszy się ogromną popularnością wśród jego sympatyków. Kabareciarz w zeszłym roku został tatą. Powitał na świecie kolejnego syna, o czym media poinformowała osoba z jego otoczenia:

Michał został ojcem kolejnego synka. Dostał imię po tacie – zdradza w tygodniku Na żywo osoba blisko związana z Wójcikiem.

Michał Wójcik zbiera pieniądze na leczenie ukochanej

Michał Wójcik, chociaż na co dzień rozśmiesza ludzi, przeżywa trudne chwile. Jego partnerka, a także matka najmłodszego dziecka, Jani, walczy z nowotworem. Pomocą będzie pobyt w specjalistycznej klinice. Koszty sięgają 150 tysięcy złotych. Kabareciarz nie dysponuje takimi pieniędzmi, zwrócił się więc do ludzi dobrej woli, by wsparli ten cel:

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała — ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc — mówi Wójcik w krótkim nagraniu.

Zbiórka ruszyła trzy dni temu na serwisie pomagam.pl. To tam czytamy, że Jani to osoba, która próbuje odnaleźć się w świecie biznesu:

Jani jest… Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną :)) i Kobietą Sukcesu… Na każdym polu

Internauci obok apelu nie mogli przejść obojętnie. W pomoc włączyło się ponad trzy tysiące osób. Błyskawicznie zebrali całą kwotę. Trzymamy kciuki, by ukochanej Wójcika udało się jak najszybciej wrócić do zdrowia.


Michał Wójcik zebrał pieniądze na leczenie ukochanej

Michał Wójcik zebrał pieniądze na leczenie ukochanej

Michał Wójcik poinformował o chorobie ukochanej

Michał Wójcik poinformował o chorobie ukochanej

Michał Wójcik poinformował o chorobie Jani. Walczy z nowotworem

Michał Wójcik poinformował o chorobie Jani. Walczy z nowotworem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    ILE ZON? ILE ZDRAD? KARMA WRACA!!!!!!!!!!!!!!!

  • MATKA pisze:

    KARMA WRACA!!!! ILE ZON PAN ZOSTAWIL? ILE PANA DZIECI CIERPI? MOZE TRZEBA ZASTANOWIC SIE TROCHE NAD SOBA!!!!! PROSZE SIE MODLIC. DLA BOGA WSZYSTKO JEST MOZLIWE!!!!! TO BOG JEST DECYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×