Szukaj

Michał Wójcik w programie na żywo o chorobie partnerki. Nie był w stanie powstrzymać łez

Michał Wójcik

Michał Wójcik

Michał Wójcik niedawno poinformował, że jego partnerka walczy z nowotworem. W środę pojawił się w studiu Pytania na śniadanie i zwrócił się do widzów. Trudno mu było ukryć łzy.

Michał Wójcik na co dzień rozbawia ludzi. Jest jedną z gwiazd kabaretu Ani Mru Mru i doskonale odnajduje się w powierzonych rolach. Niedawno zdradził, że w jego życiu nie brakuje trudnych momentów. Partnerka Wójcika, Jani, zachorowała na nowotwór. Ratunkiem jest dla niej leczenie w specjalistycznej klinice.

Koszty są ogromne, sięgają 150 tysięcy złotych. Mężczyzna nie dysponuje takim pieniędzmi. Ruszyła więc zbiórka. Kabareciarz zwrócił się do ludzi dobrych serc, by wsparli ten cel:

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała — ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc — mówi Wójcik w krótkim nagraniu.

Kwotę udało się zebrać w zaledwie trzy dni.

Michał Wójcik w Pytaniu na śniadanie podziękował za zbiórkę

Wójcik w środowy poranek pojawił się w Pytaniu na śniadanieW programie na żywo podziękował wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę. Powiedział, że w procesie leczenia liczy się każda minuta:

Chciałem podziękować. Bez państwa nie istnieję. Taka moja praca i pozycja w tym kraju. Liczy się każdy czas, każda minuta, sekunda i grosz. Nie spodziewaliśmy się. Czuję wsparcie. Natomiast jeszcze większe wsparcie czuje Jani.

W ten samej rozmowie Michał przeczytał wiadomość, którą jego chora partnerka skierowała do widzów. Jani podkreślała, że chociaż nie chce opowiadać o chorobie, poczuła niesamowite wsparcie:

Jestem wdzięczna za każdy grosz i słowa wsparcia, bo to one dają mi siłę. Największe wrażenie zrobiła na mnie pomoc mentalna. Czytając wasze komentarze popłakałam się. Poczułam napływ sił, których zaczynało mi brakować. Poczułam jakbym miała armię za plecami. Nie chcę opowiadać o swojej chorobie. Głęboko wierzę, że choroba przychodzi z jakiegoś powodu. Uszanujcie fakt, że chcę przejść proces leczenia w spokoju.

Wójcik czytał wiadomość od ukochanej ze łzami w oczach. Trzymamy kciuki, by jego partnerka szybko wróciła do zdrowia.

 


Michał Wójcik w Pytaniu na śniadanie. fot. Twitter Jarek Pikulski

Michał Wójcik w Pytaniu na śniadanie. fot. Twitter Jarek Pikulski

Michał Wójcik zebrał pieniądze na leczenie ukochanej

Michał Wójcik zebrał pieniądze na leczenie ukochanej

Michał Wójcik poinformował o chorobie ukochanej

Michał Wójcik poinformował o chorobie ukochanej

Dodaj komentarz

  • Anna pisze:

    To straszna choroba, mam nadzieję, że ukochana p. Wójcika wygra z nią, tak jak i mnie się udało! Dużo wytrwałości, szczęścia i miłości, bo są one niezbędne w tak trudnym czasie!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×