Gwiazda kabaretu „Ani Mru Mru” została ojcem. Kim jest matka dziecka?

Kabaret Ani Mru Mru

Kabaret Ani Mru Mru

Michał Wójcik ponownie został tatą. Gwiazda kabaretu Ani Mru Mru niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Znana jest płeć oraz imię maluszka. 

W kabarecie Ani Mru Mru prawdziwe poruszenie. Niedawno Robert Górski został tatą. Teraz do grona ojców dołączył także Michał Wójcik. Tatą został po raz kolejny. Okazuje się, że ponownie powitał na świecie syna:

Michał został ojcem kolejnego synka. Dostał imię po tacie – zdradza w tygodniku Na żywo osoba blisko związana z kabareciarzem.

Warto dodać, że chłopczyk podobno nie jest owocem związku mężczyzny z Ewą Tecel, z którą sześć lat temu połączyło go płomienne uczucie. Przypomnijmy, że to właśnie dla niej zostawił swoją poprzednią żonę Agnieszkę Kałużę, z którą się rozwiódł. Decyzją sądu to Michał był winny rozpadowi małżeństwa:

Sąd orzekł, że Michał Wójcik jest winny rozpadowi małżeństwa i musi płacić 5 tysięcy alimentów Agnieszce Kałuży do końca życia. Wyrok jest ostateczny – zdradziła znajoma Agnieszki Kałuży.

Wygląda więc na to, że Tecel także nie udało się zatrzymać na dłużej kabareciarza u swojego boku. Kim jest więc nowa wybranka Wójcika?

Michał zakochał się bez pamięci w dziewczynie, którą poznał na… terapii grupowej. Brał udział w zajęciach, które miały mu pomóc odzyskać równowagę w życiu… i zakochał się po raz kolejny – wyznał informator Na żywo. 

Jak myślicie, kiedy poznamy tożsamość nowej ukochanej Michała?

Zobacz: Rafał Maślak z żoną i synkiem na niedzielnym spacerze. Dumny tata nie żałował pieniędzy na luksusowy wózek dla Maksymiliana

Zobacz: Reprezentant Polski w piłce nożnej został ojcem! Szczęśliwy tata pokazał zdjęcie pięknej mamy ze słodkim bobaskiem!

Zobacz: Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!


Michał Wójcik został tatą

Michał Wójcik został tatą

Michał Wójcik został ojcem

Michał Wójcik został ojcem

Michał Wójcik tatą. Matką nowa partnerka

Michał Wójcik tatą. Matką nowa partnerka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×