WOW! Pamiętacie go z „Rodziny Zastępczej Plus”? W niczym nie przypomina już tego słodkiego malca! Teraz to prawdziwe CIACHO

Michał Włodarczyk z

Michał Włodarczyk z "Rodziny Zastępczej"

Michał Włodarczyk z „Rodziny Zastępczej” – jak wygląda?

Od czasu gdy Rodzina Zastępcza była w kulminacyjnym punkcie swojej popularności minęło już sporo lat. Swojego czasu nie było w Polsce miłośnika seriali, który nie znał zakręconej, głośnej i barwnej rodziny, w której najgorszym przekleństwem było „matko kochana” – Piotr Fronczewski do tej pory najbardziej kojarzony jest właśnie z rolą wszechwiedzącego Jacka Kwiatkowskiego. Choć Polsat podjął decyzję o zakończeniu pracy nad sagą w 2009 roku, niektórzy wciąż z rozrzewnieniem wspominają zabawne odcinki. Jak wyglądają obecnie gwiazdy show? Najbardziej zmienił się chyba Michał Włodarczyk!

Michał, który w serialu wcielał się w rolę ciekawskiego Wojtka, w niczym nie przypomina już roześmianego malca z czasów świetności Rodziny Zastępczej. Wyrósł, zmężniał i porzucił urocze loczki na rzecz krótkiej fryzury. Okazało się również, że znalazł sobie nową pasję – poza aktorstwem aktywnie trenuje i jest zawodnikiem UFC. Na swoim Instagramie często publikuje filmy i zdjęcia z treningów oraz zawodów, a także samochodów, które również są jego  pasją.

Włodarczyk nie ma również oporów przed pokazywaniem się bez koszulki i prezentowaniem świetnie wyrzeźbionych mięśni. Jeszcze trochę i będzie wyglądał lepiej niż sam Robert Lewandowski!

Zajrzyjcie do galerii i przekonacie się sami. Poznalibyście go?

Zobacz: Poznajecie? Słynne siostry na okładkach “Vogue’a” wyglądają jak klony Kardashianek!

Zobacz: Polska gwiazda po metamorfozie w ogóle nie przypomina siebie! Po gigantycznej zmianie jest zupełnie inną osobą! Poznajecie?

Zobacz: Poznajecie tę uroczą 4-latkę na zdjęciu? Dziś jest najpopularniejszą polską aktorką!


Michał Włodarczyk z

Michał Włodarczyk z "Rodziny Zastępczej"

Michał Włodarczyk z

Michał Włodarczyk z "Rodziny Zastępczej"

Michał Włodarczyk z

Michał Włodarczyk z "Rodziny Zastępczej"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×