Szukaj

Michał Wiśniewski przeszedł taką metamorfozę, że przyćmił samego Popka. Hardcorowy look!

Michał Wiśniewski - metamorfoza

Michał Wiśniewski - metamorfoza

Michał Wiśniewski pochwalił się na Instagramie ekstremalną metamorfozą. Przyćmił nawet Popka. Koniecznie to zobaczcie!

Michał Wiśniewski ostatnio był komentowany w kolorowej prasie przez swoje piąte małżeństwo. Jego wybranką jest tajemnicza Pola, którą poznał w sieci. Są w związku od ponad roku, gwiazdor bardzo długo jej nie pokazywał, bo jej życzeniem jest trzymać się z dala od mediów. Wszystko zmieniło się w niedzielę, gdy opublikował ich wspólne zdjęcie w sieci.

Epidemia koronawirusa sprawiła także, że plany zespołu Ich Troje mocno się zmieniły, a świętowanie jubileuszu zostało przesunięte w czasie. Wokalista skupił się więc na dzieciach i nowej żonie. Nie zaprzestał jednak komentować otaczającej nas rzeczywistości i agitował do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich, a po pierwszej turze opublikował emocjonalne wideo, w którym dzieli się spostrzeżeniami.

Nie zaprzestał także pracy w studiu. Najpierw nagrał #hot16chellenge2, a teraz pochwalił się coverem słynnego utworu Aya RL Skóra. Jednak to metamorfoza na potrzeby klipu robi największe wrażenie. Michał przyćmił samego Popka, a to trudne.

Jak wygląda Michał Wiśniewski po metamorfozie?

Michał na Instagramie opublikował zdjęcie, które wielu może zszokować. Wiśniewski preferuje raczej odważny wizerunek – czerwone włosy, tatuaże, kolczyki, ale metamorfoza, którą zaprezentował, nawet jak na niego jest szokująca. Wygląda jak rasowy punk. Implanty, piercing, biżuteria, makijaż i fryzura – włosy zaczesane w czub. Odważnie.

Zdjęcie podpisał linkiem do YouTuba, który odsyła do pierwszego z utworów na płycie z coverami, którą nagrał. To wielki przebój zespołu Aya RL Skóra. Zadebiutował na Liście Przebojów Pr. III 21 lipca 1984 roku i to od razu na 39. miejscu. Już po trzech tygodniach był na szczycie, gdzie pozostawał przez trzy tygodnie.

View this post on Instagram

https://youtu.be/VCbpwPA9y6c

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Wizerunek mocny, tak samo jak teledysk do kultowej piosenki, w którym wystąpiła Fabienne Wiśniewska. Komentarze pod coverem nie pozostawiają złudzeń – fani są zachwyceni interpretacja Michała. Obejrzyjcie koniecznie.


Michał Wiśniewski - metamorfoza

Michał Wiśniewski - metamorfoza

Michał Wiśniewski komentuje kulturę Polaków

Michał Wiśniewski komentuje kulturę Polaków

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×