Fani Ich Troje zdruzgotani. Michał Wiśniewski przekazał złe wieści i pożegnał się ze współpracownikami

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na Instagramie pożegnał się ze współpracownikami i przekazał fanom niezbyt dobre wieści. Co napisał?

Michał Wiśniewski na Instagramie opublikował post, który zasmucił wielką grupę fanów Ich Troje. Nie takich wieści się spodziewali wraz z 10. albumem ukochanego zespołu. Co napisał lider formacji?

Michał Wiśniewski zapowiada ostatnia płytę Ich Troje

Ich Troje powstało 3 listopada 1995 r. w Łodzi. Rok wcześniej Michał Wiśniewski poznał Jacka Łągwę i razem założyli pierwszy profesjonalny klub karaoke w Polsce. Potem postanowili stworzyć zespół, wokalnie wspierali ich Artur Pastuszko i Magda Pokora, obecnie Femme. Ich pierwszy album studyjny ukazał się w 1996 r. W 2001 r., kiedy nową wokalistą zespołu została Justyna Majkowska, Ich Troje wydali płytę Ad. 4, którą promował singiel Powiedz. To był wielki hit. Album otrzymał diamentową płytę i trafił na pierwsze miejsce listy najczęściej kupowanych wydawnictw w kraju.

Dwa lata później wokalistką została Anna Świątczak, laureatka Szansy na sukces z udziałem zespołu. W późniejszych latach miejsce to zajmowały Justyna Panfilewicz, Marta Milan i Agata Buczkowska. W 2019 r. do zespołu powróciła Ania i rozpoczęły się prace nad 10. płytą pt. X przykazań, czyli projekt X.

Niestety, ku żalowi sporej części fanów, Michał Wiśniewski ogłosił na Instagramie, że będzie to ostatni album Ich Troje. Podkreślił jednak, że nie zamierza zejść ze sceny, ale pójść z duchem czasu i działać w sieci. Podziękował też współpracownikom za lata wspólnych działań. Ogłosił także, że pojawi się książka o zespole.

Wczoraj zrealizowaliśmy sesję do 10, a zarazem ostatniej w dorobku zespołu Ich Troje płyty.  Uspokajam. Nie schodzimy ze sceny , a jedynie, idąc z duchem czasu, przenosimy się z kolejnymi produkcjami do sieci. Korzystając z okazji chciałbym podziękować Jackowi za długoletnią przyjaźń.  Możemy się różnić w wielu kwestiach, ale finalnie ramię w ramię idziemy w tym samym kierunku  Aniu, wniosłaś do tego zespołu wiele talentu, serca  i dobrej energii. Mam nadzieje, że będę mógł z nich czerpać jeszcze wiele lat. Wojtek, kłaniam sie nisko w pas w podziękowaniu za Twoje zaangażowanie, profesjonalizm i przyjaźń. Merci bo cóż można więcej. Dziękuję również całej ekipie. Bez Was by sie to nie udało. Płyta wraz z książką podsumowującą 25 lat działalności zespołu trafi na sklepowe półki 14 lutego 2022 roku. Can’t wait – napisał.

Część z fanów zespołu jest niepocieszona wieściami, jakie przekazał Wiśniewski.

 • Szkoda ….płyta to jednak pamiątka na całe życie .. Kiedy chcesz słuchasz…trudno  …powodzenia.
 • No cóż, to już nie będzie o samo, ale trzymam kciuki.
 • Powodzenia, mimo że żal że płyty nie będzie.

Też czekacie na 10. płytę Ich Troje i książkę o zespole?


Michał Wiśniewski zapowiada ostatnią płytę Ich Troje

Michał Wiśniewski zapowiada ostatnią płytę Ich Troje

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Michał Wiśniewski aktualnie

Michał Wiśniewski aktualnie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do gościa który twierdzi że Michał jest wielkim nieudacznikiem. Pytanko czy osiągnąłeś chociaż jedną dziesiątą tego co ten nieudacznik? Michał pozdrawiam i powodzenia

 • Kamil pisze:

  Można powiedzieć wiele o Michale
  Alkoholik ,gwiazdeczka, zmienia żony jak rękawiczki
  Dzieci z dziwnymi imionami
  Swojego czasu gbur ignorant itp.
  Ale nikt powtarzam nikt w początku xx wieku nie zrobił tyle co ich troje był to trudny okres dla tzw. POPu królował rok
  Ale ich troje zapewne każdy z was czytających
  Zna jakaś piosenkę na pamięć oglądał jestem jaki jestem był to zespół ponad czasowy na polskie realia
  W tamtych latach co nie tłumaczy iż Michal jeśli byłby bardziej rozsądny to by był gwiazda wraz z Jackiem i Ania do teraz ale jak my byśmy postąpili z tak nagła popularnością ??? Możemy się tylko domyśleć
  Dla Jacka i Ani wielki szacunek ze wytrzymywali to wszystko dla Michała szacunek ze potrafił się przyznać do błędów
  A dla ich troje powodzenia w internecie nie jest to łatwe 💪✌️

 • Gośćqwe pisze:

  Zadnego wykształcenia muzycznego jest monterem budowlanym po zawodówce jak doszedł wysoko z ochrypnietym głosem sam się dziwie najgorsze w nim to że kiedy był na topie roztwonil kasę później błagał ludzi żeby skrzyknęli się w celu wydania płyty…to człowiek myślący…nie chce tu pisać słów…takich…..bo tylko na takie zasluguje

  • Gość pisze:

   Wielu celebrytow nie ma wyższego wykształcenia np Edyta Górniak ,SZELĄGOWSKA itd, są różne tego przyczyny

  • Gośćzzz pisze:

   Dla mnie to zwykły nieudacznik tzw Nikodem Dyzma ktoś zrobił kasę na promocji a ze w Polsce jest połowę głuchych ludzi wiec jest jak jest Lepiej niech się gdzieś schowa najlepiej w nodze i niech już nie wyje jak kogoś

  • Gośćzzz pisze:

   Dla mnie to zwykły nieudacznik tzw Nikodem Dyzma Niech już nie wyje bardzo proszę niech już nie wyje

 • Gość pisze:

  A ja celowo i z pełną premedytacją napiszę tak: ludzie ! !! Jest nas tu wiele, tych którzy kipią złośliwością i sfrustrowanym życiowym jadem, jak i również osobników skrajnie przeciwległego obozu, prezentującego mądrość, wyważanie i szacunek. Także wzajemne dyskredytowanie się i bezwzględne, zapalczywe wydeptywanie się w podłoże, nic tu wartościowego nie wniesie. Gdyż tak naprawdę tacy właśnie jesteśmy jako naród, człowiek, istota. Tak działamy, tak a nie inaczej się zachowujemy, bo jesteśmy takim właśnie a nie innym mechanizmem psychologicznym … Zaś co do samego Wiśniewskiego to owszem i bez wątpienia przekroczył umowne granice scenicznego sukcesu, co nie oznacza, iż w innych płaszczyznach życiowych nie był kretynem i bezmyślnym idiotą.

 • Gość pisze:

  ilu tu hejterskich zer
  , zakompleksionych miernot co same nic nie potrafią a swoje przegrane życie rekompensują krytyką innych. Nasza nacja to wstrętna nacja.