Michał Wiśniewski z nową partnerką na salonach! Piękność jakich mało! Wtulona w siebie para pozowała trzymając się za ręce!

Michał Wiśniewski nowa partnerka

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę? Zdjęcie jak trzyma znaną celebrytkę za rękę już jest hitem sieci, a fani są pewni, że będzie to piąta żona muzyka. Oceńcie sami czy między tą dwójką iskrzy! 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są obecnie w trakcie rozwodu. Ich małżeństwo przestało istnieć na początku marca, kiedy zszokowana celebrytka napisała o wszystkim na Facebooku. Potem, by załagodzić sytuację przyznała, że w jej małżeństwie źle działo się już od dłuższego czasu:

Prawda jest taka, że w moim małżeństwie od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo – zdradziła w rozmowie z magazynem „Fleszem”.

Pomimo to, Dominika chyba z wielkim bólem oglądać będzie nowe zdjęcie Michała. Na Instagramie trzyma za rękę Joannę Wielochę, uczestniczkę show Chłopaki do wzięcia. Nowy post celebrytka opisała następująco:

Zatańczymy jeszcze raz to tango straconych. Dziękuję za piękny dzień.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak nie każde były pozytywne:

  • Asia bierz się za Michała. Jest jak zwykle wolny, bo każda jego żona jest tylko na papierze. On traktuje je jak powietrze.
  • Dno dna.
  • Będziesz jego kolejną żoną?
  • Ten Wiśniewski to już na głowę upadł.Oj nisko, nisko panie Michale…
  • Oho, nowa para szołbiznesu?

Jak myślicie, czy tu „faktycznie coś się świeci”? Czekamy z niecierpliwością na dalszy bieg wydarzeń!

Zobacz: Michał Wiśniewski nie ma taryfy ulgowej nawet dla dzieci! Xavier właśnie się o tym przekonał

Zobacz: Michał Wiśniewski sam to pokazał! Tak imprezował, gdy był największą gwiazdą w kraju! Nieznane zdjęcie podbija sieć!

Zobacz: Michał Wiśniewski pozwolił sobie na obrzydliwy żart pod adresem 21-letniej wokalistki Ich Troje. W internecie zawrzało


Michał Wiśniewski i Joanna Wielocha

Michał Wiśniewski i Joanna Wielocha

Joanna Wielocha – nowa partnerka Michała Wiśniewskiego

Joanna Wielocha – nowa partnerka Michała Wiśniewskiego

Joanna Wielocha – nowa partnerka Michała Wiśniewskiego

Joanna Wielocha – nowa partnerka Michała Wiśniewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×