Szukaj

Michał Wiśniewski z butelką wina w dłoni baluje na plaży! Wrócił do nałogu?! [WIDEO]

Michał Wiśniewski znowu pije

Michał Wiśniewski znowu pije

Michał Wiśniewski wrócił do nałogu? Gwiazdor, który nieustannie tryska radością i dobrym humorem, nie sprawia wrażenia przejętego plotkami na swój temat, które w ostatnim czasie zalewają portale plotkarskie. W świetle medialnego rozwodu z Dominiką Tajner-Wiśniewską, piosenkarz cieszy się życiem, nagrywa nowe piosenki, a na planie teledysku paraduje z butelką drogiego wina.

Michał Wiśniewski uwielbia skandale, a cała jego dotychczasowa kariera to pasmo burzliwych wzlotów i upadków. Gwiazdor obecnie na oczach internautów rozprawia się ze swoją czwartą małżonką, z którą postanowił się rozstać w świetle medialnych reflektorów. Tajemnice życia małżeńskiego lidera Ich Troje i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej są aktualnie rozbierane na czynniki pierwsze. Dzięki skrupulatnym relacjom w serwisach społecznościowych, fani artysty dokładnie wiedzą na jakim etapie jest jego małżeństwo z przepięknej urody córką Apoloniusza Tajnera.

Oprócz rozgrywek małżeńskich Michał ma także czas na spotkania ze swoim kochanymi dziećmi, nie odmawia sobie także realizowania swoich pasji lotniczych. Gwiazdor oczywiście nie zaprzestał spektakularnej działalności artystycznej, fani jego fenomenalnej grupy Ich Troje doczekali się kolejnego muzycznego dziecka swojego idola. Wiśniewski wyruszył w wielką trasę koncertową z nowym projektem o nazwie Ich Troje Akustycznie. Koncerty zostały zwieńczone płytą, na której można posłuchać wykonań największych hitów na żywo.

Obecnie Michał pracuje nad swoim nowym teledyskiem do utworu o tajemniczym tytule Z nikim nie jest tak. Zdjęcia do klipu są nagrywane na pięknej plaży w Jastarni. Podekscytowany tym faktem gwiazdor natychmiast pochwalił się ciekawym nagraniem z planu. Na jego Instagramie widzimy fascynujące wideo: Michał Wiśniewski na plaży w ciemnych okularach, trzyma w dłoni butelkę pysznego wina:

Film z Jastarni wywołał spore poruszenie na profilu Wiśniewskiego. Internauci wyrazili swoje wyraziste opinie skierowane pod adresem swojego ekscentrycznego idola:

  • Michał człowieku ogarnij się! Kiedyś Cię lubiłam, ale teraz jesteś śmieszny
  • No to zdrowie… dziś piję… A od jutra już nie
  • Takiego Cię kochamy Michał
  • Czekam na teledysk niecierpliwie
  • Znowu chlanie?

Czekacie na nowy klip Michała Wiśniewskiego? Zapowiada się kolejne głośne dzieło na miarę szeroko komentowanego klipu do Czerń i biel, w którym artysta wyprawił własny pogrzeb.

Zobacz: Xavier Wiśniewski wygląda jak klon brata Michała Wiśniewskiego! Naprawdę można ich pomylić!

Zobacz: Michał Wiśniewski z synem wpadli do TVP i zwrócili na siebie uwagę wszystkich! Xavier wyrasta na ulubieńca paparazzi!

Zobacz: Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego przy wielkanocnym stole! Złamali świąteczną tradycję, ale bawili się znakomicie!


Michał Wiśniewski pije wino na plaży na planie nowego teledysku

Michał Wiśniewski pije wino na plaży na planie nowego teledysku

Michał Wiśniewski na konferencji programu Jestem jaki jestem

Michał Wiśniewski na konferencji programu Jestem jaki jestem

Michał Wiśniewski pije colę

Michał Wiśniewski pije colę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×