To miało nigdy nie wyjść na jaw! Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner w programie!

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski w programie telewizyjnym wyznał miłość Dominice Tajner. Produkcja miała wyciąć ten fragment, ale ostatecznie postanowiła go opublikować. Kilka tygodni później lider Ich Troje złożył wniosek o rozwód.

Rozwody wśród celebrytów są ostatnio bardzo popularne. Znani i lubiani walczą ze swoimi byłymi partnerami o opiekę nad dziećmi, majątek, a przede wszystkim o dobre imię. Starają się zachować wszystko, o co walczyli przez lata. Podczas nagrań programu Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner. W pewnym momencie nawet zapytał operatora, czy ten zarejestrował to na filmie. Widocznie bardzo zależało mu, aby wszyscy to zobaczyli. Produkcja miała nie emitować cennego fragmentu, ale z czasem doszła do wniosku, że wypada go pokazać widzom. Kilka miesięcy później, lider zespołu Ich Troje złożył wniosek o rozwód.

Program Koło Plotka polegał na tym, że celebryta losuje pytanie i musi na nie odpowiedzieć. W pewnej chwili piosenkarz zakręcił kołem, ale zatrzymał je, a następnie z niepewnością w ochach podszedł do operatora kamery.

Masz to nagrane, że to zatrzymałem specjalnie? – zapytał.

Po chwili zebrał się w sobie i wyznał miłość Dominice:

Chciałbym wyznać… miłość. Mojej żonie, Dominice. Najdroższej, najukochańszej na świecie – powiedział.

To zszokowało internautów, bo kilka miesięcy później muzyk położył przed swoją „najukochańszą na świecie żoną” papiery rozwodowe i zażądał ich podpisania. Zrobił to w momencie, gdy Dominika szukała oparcia i chciała wypłakać się w rękaw ukochanego po tym, jak kilka godzin wcześniej odpadła z Tańca z gwiazdami jako pierwsza uczestniczka. Z perspektywy czasu Wiśniewski musi bardzo żałować słów, które wypowiedział w internetowym show.

Zobacz: Michał Wiśniewski nie ma taryfy ulgowej nawet dla dzieci! Xavier właśnie się o tym przekonał

Zobacz: Michał Wiśniewski sam to pokazał! Tak imprezował, gdy był największą gwiazdą w kraju! Nieznane zdjęcie podbija sieć!

Zobacz: Michał Wiśniewski pozwolił sobie na obrzydliwy żart pod adresem 21-letniej wokalistki Ich Troje. W internecie zawrzało


Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska

Xavier Wiśniewski i Michał Wiśniewski przyłapani przez paparazzi

Xavier Wiśniewski i Michał Wiśniewski przyłapani przez paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×