Szukaj

Michał Wiśniewski wyjawił dramatyczne sekrety z prywatnego życia Violetty Villas! Nie owijał brutalnej prawdy w bawełnę!

Michał Wiśniewski zdradził sekrety Violetty Villas

Michał Wiśniewski wyjawił szokujące fakty z życia Violetty Villas. Potwierdził, że gwiazda zmagała się z chorobą alkoholową. Piosenkarz oferował jej pomoc. Jak na nią zareagowała?

Michał Wiśniewski  na polskiej scenie obecny jest od lat. W okresie tym udało mu się poznać Violettę Villas. Właśnie dlatego lider Ich Troje w jednej z książek postanowił przywołać wspomnienia o niej. Jego wypowiedzi nie przejdą bez echa.

Muzycy poznali się w 2002 r. na festiwalu w Opolu. Charyzmatyczny Michał zbliżył się do artystki tak bardzo, że nagrali w duecie płytę z walentynkowymi przebojami. Dzięki temu na konto Villas wpłynęło około 150 tysięcy złotych, co wówczas bardzo jej pomogło.

Nie udało się jej jednak w pełni stanąć na nogi. Michał wyjawił, że gdy piosenkarka była w tragicznym okresie życia, on sam wielokrotnie oferował jej pomoc. Villas rzekomo skorzystać z niej nie chciała. W tamtym czasie piosenkarka zmagała się z poważnym problemem alkoholowym. Żyła w tak tragicznych warunkach, że gdy Wiśniewski to zobaczył chciał nawet kupić jej nowy dom.

Usłyszała ode mnie w cztery oczy, że ma każdą możliwość: może wyjść z tego domu, dostać nowy, czysty, możemy jej pomóc, tylko ona musi chcieć. Nie chciała —  wyjawił Michał.

Wiśniewski zdradził także, że przez ostatnie lata swojego życia Violetta Villas miała poważnie nadużywać alkoholu i podobno stale upijała się ze swoją opiekunką. Nie dbała o siebie. Tak jak podczas wigilii w 2007 r.

Taki wyjazd to było wyzwanie. Najpierw wytrzeźwieć, potem doprowadzić się do stanu używalności, jeszcze brak zębów. Dostała propozycję ode mnie, żeby je zrobić, tylko że nie podjęła tej decyzji. Z jednej strony oczekiwała pomocy, ale z drugiej nikomu nie ufała. Już wtedy miała uraz biodra, ale jeszcze chodziła.

Tej nocy piosenkarka zaskoczyła go po raz kolejny:

Przyjechała. Byliśmy ze sobą dwie, trzy godziny. I o godz. 22.00 kierowca je odwiózł. A potem o 1.00 w nocy dostałem telefon, czy zapłacę rachunek. One zaprosiły jakichś gości, zamawiały, więc powiedziałem, że do kwoty 2,5 tys. ureguluję – wyjawił Michał.

Kupicie książkę o Villas ze wspomnieniami Wiśniewskiego?

Violetta Villas – przyczyny śmierci

Słynna Violetta Villas zmarła w grudniu 2011 roku w wieku 73 lat. Przyczyną jej zgonu było najprawdopodobniej zapalenie płuc lub zator płuc spowodowany komplikacjami po złamaniu uda. Jednak okoliczności śmierci Violetty Villas nadal są obiektem wielu spekulacji.

Prokuratura postawiła opiekunce Villas –  Elżbiecie Budzyńskiej zarzuty znęcania się psychicznego oraz nieudzielenia pomocy. Kobieta została skazana na 10 miesięcy pozbawienia wolności za nieudzielenie pomocy artystce, sąd oczyścił ją jednak z zarzutu znęcania się psychicznego.

Trudne wyzwanie aktorskie przed Grażyną Błęcką-Kolską. Czy nie przeszkodzi jej traumatyczna przeszłość?

Syn Violetty Villas wymyślił nowy biznes! Tak chce zarobić na wizerunku diwy

Kto zagra Violettę Villas w superprodukcji o życiu piosenkarki? Wybrano trzy kandydatki

 


Violetta Villas

Violetta Villas

"Kiedy Allach szedł" Violetty Villas hitem w Indonezji

Młoda Violetta Villas (fot. Jastrząb Post)

Młoda Violetta Villas (fot. Jastrząb Post)

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×