Michał Wiśniewski ze wszystkimi dziećmi na świątecznym zdjęciu. Największa gwiazda? Prawie jej nie poznaliśmy! Ale zmiana!

Michał Wiśniewski rodzina zdjęcie święta

Michał Wiśniewski z dziećmi na świątecznym zdjęciu

Dzieci i matka Michała Wiśniewskiego razem na jednym zdjęciu. Jak wyglądają święta w rodzinie lidera Ich Troje? Niezwykła metamorfoza Grażyny Wiśniewskiej.

Matka Michała Wiśniewskiego przyćmiła jego dzieci

Michał Wiśniewski doczekał się sporej gromadki dzieci. Wokalista ma trzy córki i dwóch synów – jednego przyszywanego. Lider Ich Troje wychowuje Fabienne i Xaviera ze związku z Mandaryną, oraz Etiennette i Vivienne z małżeństwa z Anią Świątczak. Ponadto wokalista tytułuje się ojcem syna Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Cała piątka spędziła z artystą Wigilię Bożego Narodzenia, a wspólnym zdjęciem dumny gwiazdor pochwalił się na Instagramie. Co ciekawe, uwagę nie skradła żadna z młodych pięknych dam czy któryś z przystojnych kawalerów, a ich… babcia.

Pani Grażyna w ostatnich latach przeszła wielką metamorfozę. Nie tylko zmieniła fryzurę i styl przywołujące na pierwszą myśl żywą legendę światowego show-biznesu – Kris Jenner, ale przede wszystkim udało się jej wygrać walkę z nałogiem alkoholowym. O swoim sukcesie postanowiła napisać książkę, która lada dzień ma trafić do księgarni:

Tadeusz pisze książkę o mnie. Zdecydowałam się zrobić to dla siebie, dla synów i dla wnuków. Nie chcę siedzieć bezczynnie, kiedy mogę naprawić swoje błędy i być może pomóc innym ludziom – wyznała kobieta w jednym z wywiadów.

Obecnie mama Michała poszukuje miłości na portalu randkowym, gdzie raczej nie narzeka na brak zainteresowania. Grażyna Wiśniewska wygląda fantastycznie i to właśnie ona jest największą gwiazdą na świątecznej rodzinnej fotografii. Internauci w pierwszej chwili zastanawiali się nawet, czy oby przypadkiem do zdjęcia nie zapozowała… jeszcze jedna córka czerwonowłosego wokalisty:

W pierwszej chwili myślałam, że to jakaś zaginiona córka. Pani Mama zmieniła się niesamowicie na plus, pamiętam ją z czasów „Jestem jaki jestem”. Dzisiaj to inna osoba – napisała zaskoczona internautka.

Ciężko nie zgodzić się z tymi słowami. Zresztą, zobaczcie sami.

Gwiazdy chwalą się zdjęciami z Wigilii! Wybraliśmy najpiękniejsze! Jest ich mnóstwo!

Gołe piersi Maryli Rodowicz wigilijnym hitem Instagrama! Zdetronizowała nawet Annę Muchę i jej świąteczną fotkę topless!

Gołe piersi Maryli Rodowicz wigilijnym hitem Instagrama! Zdetronizowała nawet Annę Muchę i jej świąteczną fotkę topless!


Michał Wiśniewski – święta Bożego Narodzenia 2018

Michał Wiśniewski – święta Bożego Narodzenia 2018

Grażyna Wiśniewska obecnie

Grażyna Wiśniewska obecnie

Matka Michała Wiśniewskiego-Grażyna Wiśniewska, upodobniła się do Kris Jenner

Matka Michała Wiśniewskiego-Grażyna Wiśniewska, upodobniła się do Kris Jenner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×