Michał Wiśniewski usłyszał przerażającą diagnozę. Nie mógł milczeć i wyjawił prawdę o swojej przyszłości: „Nie chcę być kłopotem dla innych”

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zrobił sobie badania. Diagnoza była przerażająca. O wszystkim opowiedział w rozmowie z serwisem internetowym. 

Michał Wiśniewski od lat występuje na scenie wraz ze swoim zespołem, Ich Troje. Grupa, choć zdawało się, że największe czasy popularności ma już za sobą, wciąż zaskakuje i przyciąga na występy tysiące słuchaczy. Artysta jest kojarzony nie tylko za sprawą pięknej barwy głosu, ale również barwnego życia uczuciowego.

Jego pierwszą żoną była koleżanka po fachu, Magda Femme. Drugi ślub wziął z Mandaryną, trzeci – z Anną Świątczak, czwarty – z Dominiką Tajner. Po raz piąty poślubił Polę. Z Mandaryną doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne. Ze związku ze Świątczak ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. Pola urodziła mu syna Falco, a obecnie jest w kolejnej ciąży.

W rozmowie z Jastrząb Post mąż ciężarnej Poli zdradził, w jaki sposób ją wspiera.

Ja mogę ją wesprzeć swoim widokiem i przytulać ją do serca. To jest szóste dziecko Poli, w związku z tym na pewno nie jest łatwo. Jestem z niej dumny, bo ona jest niezwykle dzielna. Poświęca cały czas naszemu synkowi, odwozi dzieci do szkoły rano, więc to jest naprawdę mega poświęcenie – wyjawił.

Całą rozmowę na ten temat zobaczycie poniżej.

Michał Wiśniewski usłyszał przerażającą diagnozę

Niestety lider Ich Troje ma też dla fanów złe wieści. W rozmowie z Pomponikiem opowiedział o tym, że zrobił sobie badania genetyczne. Dzięki nim dowiedział się, że w przyszłości może zachorować na chorobę alzheimera.

Pochodzę do tego z dystansem, mam nadzieję, że to będzie w jakimś późnym okresie. Wiadomo, że coś jest na rzeczy, bo to jest zapisane w naszych genach, ale 100 proc. pewności nie ma i nie ma dokładnego wieku – powiedział.

Wytłumaczył też, dlaczego postanowił poddać się badaniom:

Wszyscy robimy badania genetyczne, myślę, że to jest po prostu chęć, by wiedzieć więcej. To jest bardzo podobnie, jak z badaniami u dzieci, żeby wiedzieć, na czym stoimy, czego możemy oczekiwać. U noworodków, kiedy jeszcze są w brzuchu, kiedy możemy coś zaradzić, jakoś zareagować. Ja też wiem, co mi grozi, a co mi raczej nie grozi. Na co szanse są wysokie, na co niskie. W ogóle uważam, że zdrowie jest najważniejsze. A nie, że mam jakąś wielką chęć życia, tylko po prostu dlatego, że nie chcę być kłopotem dla innych, więc muszę to wiedzieć.

Mamy nadzieję, że przerażająca prognoza lekarzy nigdy się nie sprawdzi.


Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski – koncert Fundacji Polsat Jesteśmy dla dzieci 2022

Michał Wiśniewski – koncert Fundacji Polsat Jesteśmy dla dzieci 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×