Michał Wiśniewski szuka pracownika. Lista wymagań jest całkiem długa i szczegółowa. A co oferuje gwiazda estrady?

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski ma tak wiele pracy, że postanowił zatrudnić kogoś do biura. Podał całą listę wymagań dla zainteresowanych posadą. Co oferuje w zamian?

Michał Wiśniewski jest jedną z największych gwiazd muzyki w Polsce. Karierę zaczynał wiele lat temu i z zespołem Ich Troje powoli wspinał się po kolejnych ścieżkach kariery. Udało im się podbić scenę i zdobyć ogromną ilość fanów. Swego czasu był tak popularny, że nakręcono o nim reality show i film. Po latach bycia na szczycie popadł w długi, a jego kariera nieco ucichła. Borykał się też z osobistymi problemami.

Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości i ma za sobą aż 4 rozwody. Dopiero u boku ostatniej zony odnalazł prawdziwe szczęście. Michał i Pola poznali się przez internet i natychmiast wybuchło między nimi prawdziwe uczucie. Każde z nich miało za sobą nieudane związki i gromadkę dzieci. Nie przeszkodziło im to w stworzeniu rodziny. Zakochani doczekali się już pierwszego wspólnego dziecka.

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Jakie ma wymagania?

Michał i jego zespół cały czas mają wiernych fanów, którzy tylko czekają na kolejne występy. Muzyk po czasie nieobecności we wspaniałej formie wrócił do show-biznesu. W ostatniej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wystąpił w roli jurora i wszystko wskazuje na to, że znalazł tam stałe miejsce. Wystąpił także na sylwestrze 2021 Polsatu i wiadomo, że rusza z nowym programem, w którym pokaże budowę domu.

Pracy ma całkiem sporo, więc zdecydował się na zatrudnienie dodatkowego pracownika do biura zespołu. Muzyk zdecydował się ogłosić to na Instagramie. Obserwuje go tam spora grupa internautów, dlatego na brak chętnych zapewne nie będzie narzekał. Jakie wymagania ma Wiśniewski? Jeżeli chcecie nawiązać z nim współpracę, musicie być przede wszystkim być dyspozycyjni, co umieścił na czele listy. Wielozadaniowość też jest ważną cechą przyszłego pracownika. Całe ogłoszenie możecie zobaczyć w naszej galerii.

Co oferuje swojemu pracownikowi? Niestety tego nie zawarł w ogłoszeniu, pojawił się jedynie adres e-mail, na który można wysyłać CV. Jeżeli chcecie aplikować, to musicie się pospieszyć, bo rekrutacja trwa do 10 stycznia.


Michał Wiśniewski szuka pracownika

Michał Wiśniewski szuka pracownika

lzs_2731

Sylwestrowa Moc Przebojow Polsat Chorzow, 31.12.2021, fot.WBF/Lukasz Kalinowski, na zdj. Michal Wisniewski

lzs_2815

Sylwestrowa Moc Przebojow Polsat Chorzow, 31.12.2021, fot.WBF/Lukasz Kalinowski, na zdj. Michal Wisniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×